ПРО ХММУ Харків та Україна

Про Харків і Україну

Згідно результатів досліджень групи експертів Харків визнаний кращим містом для життя в Україні. Мегаполіс із населенням в 1500000 осіб очолив рейтинг п'яти кращих міст. Критеріями оцінки кожного із міст були: економічна ситуація, якість освіти, перспективи ведення підприємницької діяльності, безпека життя, рівень заробітної платні, комфортність транспорту, екологічна ситуація, а також якість муніципальних послуг. Харків, протягом останніх трьох років демонструє стрімкий розвиток. Від інших українських міст, перша столиця суттєво відрізняється своєю чистотою, зеленими зонами та освітленням вулиць. Гості міста і харків’яни задоволені кількістю культурних пам’яток, архітектурою, культурними і розважальними центрами.

Також головним критерієм для комфортного життя в Харкові стала сфера освіти, що представлена на достойному рівні і продовжує стрімко розвиватись. У місті знаходиться більше 60 вищих навчальних закладів, навчається близько 180 000 українських студентів та 20 000 іноземних студентів.

Одним із вагомих переваг першої столиці України є те що тут високий рівень інвестиційної привабливості – тут присутня велика кількість зарубіжних компаній. Це покращує економічні показники міста, а також дозволяє знайти престижну роботу із достойною заробітною платнею. Місто Харків, за думкою експертів, в даний час є одним із транспортних вузлів, що поєднує Україну із іншими країнами Західної Європи.