back
Слава Україні!

МЕДІАПРОЄКТ "МЕДИКИ НА ВІЙНІ"

Кожна війна - це криваві жнива. Вона забирає людські життя, нівечить долі, несе горе і сльози. Нажаль, в останні два сторіччя кожне покоління має свою війну. На нашу долю випало страшне випробування - відчути на собі жахіття, яке приніс у мирну Україну ворог.

Медики на війні - це герої, які віддають свої життя, щоб врятувати інших. Вони не лише лікують поранених, але й надають підтримку, турбуючись про психологічний стан людей, які опинилися під впливом війни.

Цьогоріч, у лютому, Харківський міжнародний медичний університет започаткував медіапроєкт "Медики на війні". Мета медіапроєкту - розповісти про тих, хто попри жахіття війни вирішив взяти на себе відповідальність за життя і здоров'я людей. Він розповідає історії медиків, або як їх ще називають «янголи-охоронці на війні», серед яких є і студенти нашого університету. Ці герої нашого часу, попри жахіття війни, кожного дня рятують життя дітей, дорослих, військових.

«Книга пам’яті» - невід’ємна частина медіапроєкту, створена на вшанування загиблих медиків, які віддали свої життя, рятуючи інших. Ця книга є не тільки пам'яттю про тих, хто загинув на війні, але й нагадуванням нам, що мир - цінність, яку ми повинні вибороти.

http://medyky-na-viini.tilda.ws/

16 лютого українці вдруге в історії відзначатимуть День єднання

Нове свято було оголошено Президентом минулого року через заяви, що саме цього дня розпочнеться повномасштабне російське вторгнення. Назва цього свята говорить сама за себе. Але війна таки почалася...
Нині суспільство консолідоване однією великою метою – вигнати окупанта з української землі. Тому наше єднання – у боротьбі, щоденній допомозі військовим і відчутті тотальної ненависті до ворога.

16 лютого 2023 співробітники, викладачі та студенти ХММУ долучилися до флешбмобу єднання – це відео зі світлинами нашого життя.

Разом до Перемоги!!! З Днем єднання!!!

💙💛 До Дня Соборності України 22.01.2023 та 105-ї річниці проголошення незалежності Української Народної Республіки

Харківський міжнародний медичний університет 🇺🇦Сьогодні у неділю 22 січня родина Харківського міжнародного медичного університету об’єдналася для вшанування Дня Соборності України.

Історія України - це шлях боротьби заради свободи та незалежності. Ми маємо знати її достовірно й розповсюджувати на всіх рівнях.

Сьогодні як і 22 січня 1918 року ми згуртовані у відстоюванні нашої свободи й впевнені у квітучому майбутньому України.


14 жовтня в Україні відзначають День захисника і захисниць України.

Цьогоріч, через повномасштабне вторгнення росії, це свято для кожного українця набуло нового значення.

На честь свята Харківський міжнародний медичний університет вітає всіх, хто носить високе звання захисника України! Шлемо сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам і матерям солдатів та бажаємо міцного здоров’я, добра, щастя, злагоди Вам і вашим родинам.

День української писемності та мови

На початку листопада відзначається державне свято – День української писемності та мови. Цього дня проводять тематичні конкурси та урочисті заходи, які мають на меті згуртувати українців навколо рідного слова.

Пропонуємо вам пройти опитування, за наступним посиланням: Пройти опитування👩‍🎓Радіодиктант для українців

Традиційно до свята проводиться радіодиктант національної єдності, який проходить на Українському радіо. Таку акцію започаткували 2000 року. Так, щороку всі охочі можуть взяти участь у написанні радіодиктанту та не стільки з'ясувати, чи добре знають українську мову, як продемонструвати єдність з усіма, хто любить і шанує українське слово.

Захід проводиться не тільки в Україні, а в інших країнах. Диктант варто сприймати не як екзаменацію знань, а як всесвітній флешмоб, акцію єднання навколо української мови, коли по всій планеті одночасно українці гуртуються навколо рідного слова і у прямому ефірі пишуть радіодиктант.

У День української писемності та мови, попри війну, Харківський міжнародний медичний університет долучається до написання Радіодиктанту національної єдності, який відбудеться 9 листопада об 11:00 за київським часом.


Він звучатиме в ефірі Українського Радіо голосом Ади Роговцевої.

💛💙Радіодиктант — це перш за все українська акція єднання, де б ми не були.
💛💙Сьогодні це особливо важливо, адже ми бачимо, що війна в Україні йде не лише за збереження наших територій, війна йде за збереження нашої ідентичності.
💛💙“Де б ви не були, де б не знаходилися, пишіть Радіодиктант національної єдності разом із нами. Ми не перевіряємо знання, це не форма контролю. Ми хочемо, щоб цей диктант писали люди різних професій та інтересів, аби показати всьому світові, як нас багато. Головне, що ми всі об’єднаємося”, – наголошують організатори.
💛💙Авторкою тексту радіодиктанту є українська письменниця та режисерка, членкиня Українського ПЕН Ірина Цілик

🔴Прямі посилання на трансляції:
🚩Радіо Культура: https://radioua.net/kultura/
🚩Телеканал UA:Перший: https://tv.suspilne.media/live#ua
🚩Додаток Дія

Родина ХММУ долучилася до Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності

Ми розкидані по всьому світу, але ми разом! Радіодиктант об’єднав тисячі українців і дозволив разом пережити бурю емоцій - єднання, гордість, тугу і беззаперечну впевненість у Перемогу України!

Цей захід не залишив нікого байдужим і ще раз дав можливість відчути себе невід’ємною частиною українськоі націі на шляху до жаданої перемоги.


Все буде Україна!