back


ЗВЕРНЕННЯ РЕКТОРА

Шановні друзі!

Вітаємо Вас у віртуальному просторі Приватного вищого навчального закладу «Харківський міжнародний медичний університет» – одного з найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Серед медичних вишів нашої країни ПВНЗ «Харківський міжнародний медичний університет» є одним із кращих, тому що висококваліфікований професорсько-викладацький склад докладає максимум зусиль для того, щоб навчатися в ПВНЗ «ХММУ» було престижно й комфортно.

Усім відомо, що найвища цінність – це життя та здоров’я людини. Саме тому професія медика – найгуманніша й найшанованіша, адже покликана стояти на сторожі людського життя. Наша мета – озброїти студентів фаховими знаннями, використовуючи інноваційні технології та новітні методики викладання, а також створити умови для здобуття досвіду міжкультурного спілкування. Ми прагнемо підготувати висококваліфікованих медичних працівників, яким можна було б довірити життя людей.

Університет підтримує широкі міжнародні зв’язки з вищими навчальними закладами й науковими установами всього світу, що дає можливість нашим студентам проходити стажування, а викладачам – підвищувати кваліфікацію за кордоном у рамках співпраці.

Кожен наш студент – це індивідуальність, а вища освіта в ПВНЗ «ХММУ» – це системна реалізація освітніх, виховних, спортивних, особистих інтересів студентів. З цією метою в університеті створена потужна матеріально-технічна база. Ми дбаємо про виховання спеціалістів щирих, ерудованих, здатних розвиватися й самовдосконалюватися, адже навчання медицини – це складний, але цікавий шлях, результатом якого повинно стати не лише формування майбутнього професіонала, а й людини з високими моральними якостями. Інфраструктура навчального закладу налаштована на сприйняття й реалізацію студентських ініціатив, на розвиток студентського самоврядування. Взаєморозуміння, допомога, підтримка, захист – це засади партнерства в нашому університеті.

Про авторитет ПВНЗ «Харківський міжнародний медичний університет» свідчить те, що на його базі щороку проводяться наукові конференції, з’їзди, симпозіуми.

Ми раді вітати всіх, хто прагне, не шкодуючи сил, працювати заради добробуту та процвітання України, хто бачить своє покликання в служінні медицині. Якщо Ви вирішили стати лікарем, рятувати людське здоров’я й життя – ласкаво просимо до нас!

У нашому університеті створено умови для відкритого та чесного спілкування, розгляду Ваших пропозиції, відгуків та запитань. Як ректор я високо ціную прагнення до діалогу та пошуку компромісних рішень. Для цього на сайті університету розроблена сторінка «Зворотній зв’язок з ректором» . Я готовий відповісти на ваші запитання, розглянути пропозиції та отримати ваші відгуки.

WHY KHIMU

I МІЖНАРОДНИЙ
МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
В УКРАЇНІ
Сучасні клінічні бази
Науково-дослідні центри
Лабораторії
Медичні установи
Медичне обладнання
новітніх технологій для
теоретичних та практичних занять
Унікальне поєднання
вищої якості медичної освіти
та доступної ціни за навчання
Приватний заклад із власним фінансуванням та державною ліцензією Міністерства освіти і науки України

Якість освіти європейських стандартів із дипломом, що визнається в усьому світі

Міжнародне середовище, створене іноземними викладачами та студентами з усього світу

Новітні будівлі головного корпусу університету, сучасні аудиторії та лабораторії, в яких проводяться міжнародні медичні семінари, конференції, конгреси

Найкращі викладачі та науковці медицини
Студенти не тільки навчаються,
але й відвідують наукові конференції по Україні та за закордоном,
отримують досвід огляду пацієнтів та лікування в рамках студентських програм обміну
Студентський гуртожиток, їдальня, бібліотека, спортивний комплекс, концертний зал
Регулярні культурні заходи: фестивалі, свята, вистави, церемонії, що сприяють соціальній інтеграції у студентську спільноту міста Харкова
Прекрасне місто, щоб жити і навчатися в чарівній Україні, - кращій європейській країні, де здобувають освіту більше 66000 іноземних студентів

Шановні абітурієнти !

Ось деякі ключові переваги того, що ми пропонуємо:

Кваліфікована медична освіта, визнана у всьому світі. Навчання, матеріально-технічна база та новаторські методи викладання при помірній вартості, однак дорівнює європейським стандартам навчання і життя.

Новітня матеріально-технологічна база – навчання здійснюється із використанням цифрових анатомічних атласів, різноманітних інноваційних освітніх технологій підчас лекцій та використання сучасного обладнання – на базі власного клінічного комплексу на практичних заняттях.

Можливість участі в міжнародних освітніх проектах, програмах академічної мобільності, медичних конгресах та конференціях, проходження практики закордоном.

Ми орієнтовані на європейські стандарти якості вищої медичної освіти и нам важливо, щоб випускники ХММУ були затребувані на міжнародному просторі медичних робітників. Ми постійно розвиваємось у напрямку євроінтеграції медичної освіти, участі ХММУ у всесвітньо відомих медичних організаціях та асоціаціях, регулярно укладаються договори про міжнародне співробітництво.

Академічна підтримка – студенти, починаючи з першого курсу, мають право на академічного координатора, який забезпечує належну академічну підтримку у разі виникнення проблем навчання.

Постійна комунікація та індивідуальний підхід - ми підтримуємо зв'язок із студентами в контексті їх навчання, проживання у гуртожитку, культурного дозвілля та інших сфер життя.

Для іноземних студентів відкриті двері їхнім батькам, щоб відвідати університет та гуртожиток та можливістю туристичної екскурсії по Харкову за кілька днів до початку навчального року (бажано попереднє інформування).

Деканат медичного факультету та колектив відділу з набору іноземних студентів завжди готовий допомогти студентам у вирішенні особистих, формальних, організаційних питань студентів, з якою вони можуть зіткнутися. Декан медичного факультету особисто співпрацює з усіма академічними координаторами та міжнародними студентськими об’єднаннями, намагаючись забезпечити належне вирішення проблем та ефективну підтримку студентів.

Нашою головною метою є підтримка студентів на кожному етапі їх навчального шляху в Харківському міжнародному медичному університеті, щоб здобуття медичної освіти та необхідних теоретичних та практичних знань протікало із натхненням та задоволенням. Ми прагнемо, щоб освіта з нами дала змогу вам кваліфікаційно розвиватись та стати професіоналами міжнародного рівня!

МЕДИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

За спеціальністю «Медицина» строк навчання складає 5 років 10 місяців. Форма навчання – денна. Основною діяльністю медичного факультету ХММУ є підготовка лікарів у повній відповідності із вимогами освітнього стандарту вищої професійної освіти за спеціальністю «Медицина».

В період навчання на 1-3 курсах вивчаються базові, медично-біологічні та пре клінічні дисципліни: хімія, фізика, біологія, анатомія, гістологія, фізіологія, мікробіологія, інформатика, патологічна анатомія, патофізіологія, фармакологія, гігієна). З 2-го курсу студенти проходять практику в клініці та вивчають основи догляду за пацієнтами терапевтичного та хірургічного профілю, проходять практику у якості помічника медсестри. На 3-ому курсі вивчаються вступні клінічні дисципліни – пропедевтика внутрішніх хвороб, загальна хірургія, радіологія, оперативна хірургія, гігієна.

В ході клінічних занять моделюється професійна активність лікаря (прийом хворого із скаргами, анамнезу, об’єктивним оглядом і написанням історії хвороби, складанням плану обстеження та лікування, аналізом даних лабораторного та інструментального дослідження, корекції терапії, написанням щоденників щоденного спостереженням за хворим, етапних та виписних епікризів. 


Навчання включає:
 • Аудиторні години (безпосередню роботу студента із викладачем) – клінічні та - практичні заняття та семінари (групи із 7-10 студентів), а також лекції, які читаються в аудиторіях університету;
 • Самостійна підготовка студента (в бібліотеці, в клініці університету); для всіх студентів доступні Internet-ресурси, в тому числі матеріали і тести, підготовлені викладачами університету.
 • Навчальний рік складається із двох семестрів; між ними – канікулярний період (літні та зимові канікули).
 • Тривалість академічної години – 45 хвилин.
 • Система ECTS – один кредит ECTS відповідає 30 академічним годинам (лекції, практика).

 • Напрямки навчання та клінічні бази

  Підготовка лікарів за спеціальністю «Медицина» здійснюється у два етапи: до клінічна підготовка (на 1-3 курсах) та клінічна підготовка (на 4-6 курсах). На молодших курсах студенти вивчають теоретичні основи майбутньої професії, однак вже з другого року починають знайомитись з клінікою. Процес навчання будується на принципах послідовності і на кожному рівні моделюється форма діяльності студентів, наближена до професійної діяльності лікаря. Це досягається тим, що акцент при побудові навчального процесу ставиться на персонального куратора хворого у клініці. Клінічні практичні заняття проводяться на власній клінічній базі Університету.

  Керівництво факультетом. Безпосереднє керівництво факультетом здійснює декан, що обирається за конкурсом. В діяльності деканату можна виділити декілька основних напрямків: оптимізація навчальної та навчально-методичної роботи, виховна робота зі студентами, робота із впровадження сучасних методів навчання, узагальнення та аналіз звітної документації.


  ПОЛОЖЕННЯ ПРО МЕДИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ ПРИВАТНОГО ВИЩОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ»
  Контакти

  Україна
  м. Харків
  ХАРКІВСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
  +38 (066) 627-44-08 For foreign citizen. (WhatsApp)
  +38 (066) 743-69-84 Загальний відділ
  +38 (050) 200-18-15 (Telegram)
  +38 (067) 200-18-15 (WhatsApp)

  Приймальна ректора
  +38 (073) 200-18-15 (WhatsApp, Viber, Telegram)

  Приймальна комісія
  +38 (050) 200-18-15 (Telegram, Viber)
  +38 (067) 200-18-15 (WhatsApp, Viber)

  Деканат медичного факультету
  +38 (097) 352-75-53 (WhatSapp, Viber)

  info@khimu.edu.ua