події

Всесвітній день анатомії

15 жовтня 2020 року у стінах Харківського міжнародного медичного університету відбувся on-line марафон, присвячений Всесвітньому Дню Анатомії. Марафон тривав 4 години. У ньому взяли участь представники вітчизняних закладів освіти (КМУ імені Т.Г.Шевченка; Буковинський державний медичний університет; Харківський національний медичний університет; Медичний коледж Харківського національного медичного університету), представники зарубіжних організіцій( 3D Organon, Австралія), співробітники та студенти ХММУ. Програма марафону включала виставку анатомічного рисунку, наукові доповіді викладачів та студентів, майстер-класи та презентації. Також у заході взяла участь компанія 3D Organon (Австралія), яка представила унікальне програмне забезпечення для вивчення Анатомії у форматі віртуальної реальності.

Міжнародна акредитація

Одним з основних елементів міжнародної системи освіти виступає незалежна акредитація як процедура офіційного підтвердження відповідності організації та навчальної програми встановленим критеріям. Інституційна акредитація - це оцінювання якості освітньої діяльності закладу вищої освіти.

У цьому році Приватний вищий навчальний заклад «Харківський міжнародний медичний університет» проходить міжнародну інституціональну акредитацію Незалежним агентством акредитації та рейтингу (НААР).

З 26 по 28 листопада 2020 року в Університеті буде працювати Зовнішня Експертна Комісія Незалежного агентства акредитації та рейтингу (ЗЕК НААР).

Незалежне агентство акредитації та рейтингу (НААР) – провідне міжнародне акредитаційне агентство по забезпеченню якості освіти засновано у 2011 році в Республіці Казахстан та має своє представництво на території Європейського Союзу (м. Рига, Латвія).

НААР – перше акредитаційне агентство країн СНД, яке отримало високий статус визнання Всесвітньої Федерації Медичної Освіти ВФМО / WFME.

НААР - повний член європейських, азіатських і американських мереж і агентств якості освіти:

• INQAAHE - Міжнародної мережі агентств із забезпечення якості вищої освіти;

• CHEA / CIQG - Міжнародної групи якості Ради з акредитації вищої освіти в США;

• IREG - Міжнародної обсерваторії по академічному ранжирування і переваги;

• CEENQA - Мережі агентств із забезпечення якості в галузі вищої освіти країн Центральної та Східної Європи;

• APQN - Азіатсько-Тихоокеанської мережі по забезпеченню якості.

• Діяльність НААР відповідає стандартам забезпечення якості в Європейському просторі вищої освіти ESG і Всесвітньої федерації медичної освіти WFME.

ПРОГРАМА ON-LINE ВІЗИТУ ЗОВНІШНЬОЇ ЕКСПЕРТНОЇ КОМІСІЇ НЕЗАЛЕЖНОГО АГЕНСТВА АКРЕДИТАЦІЇ І РЕЙТИНГУ (IAAR)
    У ПРИВАТНОМУ ВИЩОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ "ХАРКІВСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ"
    (МІЖНАРОДНА ІНСТИТУЦІОНАЛЬНА АКРЕДИТАЦІЯ)

дата проведення online візиту: 26-28 листопада 2020 року