Викладач кафедри фундаментальних загальнонаукових дисциплін – учасник Європейської Конференції Візуального Сприйняття (European Conference on Visual Perception, ECVP 2024)
Доцент кафедри фундаментальних загальнонаукових дисциплін В’язовська Ольга Василівна взяла участь у Європейській конференції з візуального сприйняття, яка проводилась з 25 по 29 серпня 2024 року в Абердині, (Шотландія, Велика Британія).
Конференція була присвячена дослідженням візуального сприйняття та пов’язаними з ним галузями, такими як: мультисенсорна обробка стимулів, увага, прийняття рішень, навчання, когнітивні механізми обробки зорової інформації, клінічні аспекти візуального сприйняття, тощо. Мета зустрічі – презентація та обговорення нових розробок для кращого розуміння людського, тваринного та машинного зору.
ECVP — це щорічна міжнародна конференція, на якої представляються та обговорюються нові розробки психології, нейронауки та когнітивних наук, пов’язані із науковими дослідженням зорового сприйняття.
З 1978 року ECVP щорічно збирає близько 800 дослідників з Європи, Північної Америки та Азіатсько-Тихоокеанського регіону, що робить її однією з найбільших міжнародних конференцій у цій галузі.
Європейська конференція з візуального сприйняття (ECVP) 2024
https://ecvp2024.abdn.ac.uk
Програма конференції
https://ecvp2024.abdn.ac.uk/programme
ВІЛ-інфекція досі залишається невиліковною інфекційною хворобою, яка уражує імунну систему та прогресує. СНІД (синдром набутого імунодефіциту) це остання стадія, яка супроводжується значною кількістю хвороб, які розвиваються внаслідок порушень імунної системи. Тому дуже важливо знати шляхи поширення та наслідки, до яких може призвести зараження.
Студенти: Решетова Ірина, 211-У; Черкашин Олександр, 212-У і Ващенко Катерина, 221-У, приготували плакати, які висвітлюють ці актуальні питання.
Співробітники ХММУ спільно з відділом внутрішнього забезпечення якості вищої освіти взяти участь у заходах щодо академічної доброчесності :
- 23 вересня 2022 року долучились до події «Презентація Інструментарію для дослідження академічної доброчесності та якості освіти у ЗВО», організованою Командою Аcademic IQ.
- 4 жовтня 2022 року долучились до онлайн-форуму академічної доброчесності. Захід організовано Unicheck Україна та Національним агенством із забезпечення якості освіти. На цьому форумі підіймалась серія тем про те, як підтримувати академічну доброчесність у часи кризи та які методи можуть вплинути на її розвиток.
ПРОГРАМА роботи експертної групи під час проведення акредитаційної експертизи у віддаленому (дистанційному) режимі за спеціальністю «222 Медицина» за другим рівнем вищої освіти освітньої програми «Медицина» (ID у ЄДЕБО 24164) за справою No0066АС-22 у ПВНЗ Харківський міжнародний медичний університеті з використанням технічних засобів відеозв’язку у період з 22.02.2022 по 24.02.2022 рр.
З 22 по 24 лютого 2022 р. в Приватному вищому навчальному закладі «Харківський міжнародний медичний університет» відбуватиметься робота експертної групи НАЗЯВО в рамках проведення акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми зі спеціальності 222 Медицина з використанням технічних засобів відеоз’язку
На початку 2022 року декілька науково-педагогічних працівників, співробітників та здобувачів пройшли на PROMETHEUS підвищення кваліфікації з Академічної доброчесності
ОНЛАЙН - КУРСИ HOUSE OF EUROPE ДЛЯ МЕДИКІВ
За підтримки House of Europe Чеський центр у Києві разом з партнерами EdEra та Doctor thinking та у співпраці з медиками з країн ЄС розробили чотири онлайн-курси, які доступні безкоштовно у відкритому доступі:
- «Сучасний догляд за новонародженими» ( https://courses.ed-era.com/courses/course-v1:CzechCentres_EdEra+2+2020/about )
· «Медична допомога новонародженим та дітям зі спадковими хворобами обміну речовин» ( https://courses.ed-era.com/courses/course-v1:CzechCentres+1+2020/about )
- «Європейський досвід реабілітації новонароджених та малих дітей» ( https://doctorthinking.org/courses/newborn-eurorehab/ )
- «Катамнестичне спостереження за новонародженими та немовлятами» ( https://doctorthinking.org/courses/katamnesis-newborn/ )
Курси будуть цікаві:
• Неонатологам
• Педіатрам
• Генетикам
• Неврологам
• Дитячим фізичним терапевтам
• Дитячим ерготерапевтам
• Сімейним лікарям
• Медичним працівникам перинатальних центрів, відділень анестезіології та інтенсивної терапії, неонатологічних відділень
У програмі кожного курсу:
• по 10 тем
• перекладені українською презентації, відеолекції з українськими субтитрами, а також — перекладений європротокол «Процедури догляду за новонародженими»
• після успішного завершення курсів усі слухачі отримують сертифікат, що відповідає вимогам МОЗ.
Фонд «Лідери змін» та Фонд «Боруссія» відкривають набір на участь у Програмі Study Tours to Poland мотивованих, активних молодих людей із Білорусі, Молдови, Росії та України.
Study Tours to Poland (STP) – це півтора тижні інтенсивної пізнавальної програми у міжнародній групі однодумців, під час якої учасникам надається можливість отримати нові знання та вміння, познайомитись з цікавими людьми, відвідати розвиваючі заходи.
STP – це не лише здобуття нового досвіду, а й передача власного. І хоч на відпочинок не залишається багато часу, проведення загального дозвілля з іншими учасниками візиту, організаторами та волонтерами дає можливість пізнати ближче ровесників та ровесниць із сусідніх країн та придбати нових друзів.
Для участі у STP кандидати проходять відбір на конкурсній основі.
Більше інформації про участь у конкурсі за посиланням: https://stp.studytours.pl/ua/
Шановні студенти 3-х та 4-х курсів!
Проводиться опитування щодо оцінки якості навчальних дисциплін, які закінчилися в цьому семестрі. Якщо Ви бажаєте щось змінити, однак не маєте можливості або не знаєте як це зробити, просимо долучитися до заповнення анкет
"ОЦІНЮВАННЯ ЗДОБУВАЧАМИ ОСВІТНЬОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПРИ ВИВЧЕННІ НАВЧАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН"
Опитування триває до 1 лютого 2022 року! Саме Ваша відповідь дозволить змінити на краще навчання у нашому університеті!
Для оцінювання навчальних дисциплін потрібно:
1. УВІЙТИ на сайті університету у розділ «Якість освіти» - «Моніторинг системи забезпечення якості освіти» - «Соціологічні дослідження» https://khimu.edu.ua/eduq/mon/
2. ОБРАТИ навчальну дисципліну.
3. НАДАТИ оцінку всім навчальним дисциплінам, що закінчилися в 1 семестрі.
Результати ми обробимо під час канікул та використаємо в узагальненому вигляді.
Опитування є анонімним, тому намагайтеся бути об’єктивними!
З повагою, Відділ внутрішнього забезпечення якості освіти
27 січня 2022 року відбулося засідання Вченої ради з наступним Порядком денним:
1. Затвердження Плану роботи Вченої ради на 1 півріччя 2022 року. Доповідач – Секретар Вченої ради Шпак І. О.
2. Фінансовий звіт за 2021 рік. Доповідач – головний бухгалтер університету Чегричко І. В.
3. Затвердження штатного розпису на 2022 рік. Доповідач – головний бухгалтер університету Чегричко І. В.
4. Затвердження графіку навчального процесу для іноземних громадян, як здобувачів вищої освіти ПВНЗ "ХММУ" (зимовий набір). Доповідач – керівник навчально-методичного відділу Гречана Н. С.
5. Затвердження навчального плану для іноземних громадян, як здобувачів вищої освіти ПВНЗ "ХММУ" (зимовий набір) на 2022-2023 навчальний рік. Доповідач – керівник навчально-методичного відділу Гречана Н. С.
6. Про затвердження графіку освітнього процесу на 2022-2023 навчальний рік та навчального плану для слухачів підготовчого відділення, денної форми навчання, строк навчання 8 місяців. Доповідач – керівник навчально-методичного відділу Гречана Н. С.
7. Затвердження Плану заходів щодо запобігання корупції в ПВНЗ «ХММУ» на 2022 рік. Доповідач - уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції Півень С. С.
8. Поточні питання
Харківський міжнародний медичний університет пишається своїми студентами!
Студент групи 212у Шеремет Олег, який працює фельдшером бригади Швидкої допомоги ЕМД 108, став героєм новин 12.01.2022.
Життя одразу двох людей: 33-річної громадянки Нігерії та ії новонародженого синочка, були врятовані завдяки високопрофесійній та злагодженій роботі бригад ЕМД🚑🚑. Так, 12.01.22 р. о 01:48 до служби «103» надійшов виклик з приводу: Пологи до одного із районів м.Харкова. По прибуттю на місце, бригада ЕМД 108🚑 у складі фельдшера Олега Шеремета та водія Олексія Сєвост‘янова одразу розпочала надавати акушерську допомогу. Через ножне передлежання дитини, пологи проходили із ускладненнями. О 02:15 жінка народила хлопчика, вагою 2730 г, зростом 49 см. Нажаль, серце маленької дитинки не витримало важкого перебігу пологів і зупинилось. Породілля також потребувала надання екстреної медичної допомоги. До спасіння новонародженого долучилась вже бригада ЕМД 205🚑 у складі лікаря Наталії Мащенко, фельдшера Олега Лучкіна та водія Сергія Кандали. На першій хвилині життя стан хлопчика за шкалою Апгар оцінювався в 0 балів. Завдяки проведенню реанімаційних заходів, на 5 хвилині життя - 5 балів, і вже через декілька хвилин, після відновлення серцево-легеневої діяльності, стан хлопчика оцінювався вже у 7-8 балів за шкалою Апгар. Пізніше, після проведення оглядів та надання медичної допомоги, жінку та живого новонародженого хлопчика шпиталізовано. Бажаємо їм обом скорішого одужання та сил! Дякуємо бригаді ЕМД 108🚑 і бригаді ЕМД 205🚑 за врятовані життя!
ШАНОВНІ СПІВРОБІТНИКИ, ВИКЛАДАЧІ ТА НАУКОВЦІ!
18/01/2022 Було проведено онлайн семінар з підвищення IT навичок співпробітників уніерситету за темою "Google Classroom та Google Сервіси"
Доповідач: Адміністратор системи: Сєлютин А.В.
Відеозапис онлайн зустрічи ви можете подивитись нижче
Дивитись відео
ШАНОВНІ СТУДЕНТИ, ВИКЛАДАЧІ ТА НАУКОВЦІ!
International Science Group запрошує студентів та викладачів прийняти участь в дистанційній міждисциплінарній міжнародній науково-практичній конференції «SCIENCE, PRACTICE AND THEORY», 1-4 лютого 2022 року, Токіо, Японія.
Термін подачі тез і внесення оргвнеску до 30 січня (включно).
Отримати більш детальну інформацію можна за посиланням: https://isg-konf.com/uk/science-practice-and-theory-ua/
ДО УВАГИ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ!
Відкрито набір до молодіжної організації AIESEC Ukraine.
AIESEC – це найбільша міжнародна молодіжна організація, яка розвиває лідерство серед молоді.
Організація запрошує молодь, яка хоче розкрити свій лідерський потенціал, спробувати себе у сфері маркетингу, івент-менеджменті, customer support, працювати над глобальними проєктами та практикувати англійську мову.
Заповнюйте заявку та приєднуйтесь до спільноти AIESEC Ukraine https://aiesec.ua/join-aiesec
ДО УВАГИ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ УНІВЕРСИТЕТУ!
ISMA University of Applied Sciences (Riga, Latvia) при підтримці International Science Group пропонує науково-педагогічне стажування "Теорія та практика науково-педагогічних підходів в освіті" (дистанційна форма участі).
Науково-педагогічне стажування заплановано на 17 січня - 17 лютого 2022р.
Ознайомитися з умовами участі та програмою стажування можна за посиланням: https://isg-konf.com/uk/internship-ua/
ШАНОВНІ ЗДОБУВАЧІ ОСВІТИ!
International Innovation Institute, Hartwick college запрошує студентів на навчання до літньої школи. Програма передбачає безліч цікавих заходів: лекції провідних викладачів, спортивні та ігрові івенти, цікаві екскурсії та багато іншого.
Для студентів медичних ЗВО програма буде цікавою, тому що вона дає можливість детально вивчити систему охорони здоров’я США, дослідити її сильні та слабкі сторони. Студенти дізнаються про стратегії протидії пандемії, а також підхід до громадського здоров’я в США.
Більш детальна інформація щодо участі у проєкті за посиланням: https://www.hartwick.edu/academics/student-services/global-education/international-innovation-institute-partners/
Для реєстрації на навчання у літній школі, будь-ласка, звертайтесь у відділ міжнародного співробітництва, 6 поверх, кабінет 609.
Центр розвитку медсестринства Міністерства охорони здоров’я України запрошує медичних працівників взяти участь в он-лайн семінарі «Правда про трансплантацію органів. Україна на шляху до трансплантаційної незалежності» в рамках Школи трансплантології.
В якості спікера заходу виступить генеральний директор Директорату високотехнологічної медичної допомоги та інновацій МОЗ України Василь Стрілка.
Семінар відбудеться 23 грудня 2021 року об 11:00 на платформі Zoom. Також трансляція семінару буде доступна на YouTube каналі Центру розвитку медсестринства МОЗ України https://www.youtube.com/channel/UCSd6HJSZ9pWKTFnbpatJpLQ .
Для участі необхідно зареєструватись до 22 грудня 2021 року 18:00 години за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1XVS8UDwH1iJ67kS3lR2M5oEul8pjT4qpUVxMhTqLupQ/edit (активні посилання в «тілі» листа та у прикріпленому файлі Word).
Посилання на платформу Zoom буде надіслано додатково зареєстрованим учасникам.
Завдяки плідній співпраці Харківського міжнародного медичного університету з Азербайджанським медичним університетом, 23 листопада 2021 відбулась відкрита лекція доцента кафедри патологічної фізіології АМУ Талишинскої Малахат Бахтіяр кизи за темою «Патофізіологія імунної системи». До лекції мали змогу долучилися як вітчизняні, так і іноземні здобувачів освіти ХММУ. Висловлюємо щиру вдячність пані Малахат та Азербайджанському медичному університету за чудову лекцію!
Сьогодні, 22 листопада 2021 року відбулося одразу дві лекції із запрошеними лекторами з Азербайджанського медичного університету. Лекцію з анатомії людини за темою «Розвиток м’язів, їх будова і класифікаця. М’язова сила. Допоміжні м’язові апарати. Морфофункціональні особливості, топографія та практичне значення м’язів голови, тулуба та кінцівок» для іноземних здобувачів освіти провів доцент кафедри анатомії людини та медичної термінології АМУ Абдуллаєв Анар Сардар огли. Лекцію з внутрішньої медицини за темою «Гломерулонефрити» для вітчизняних студентів прочитала доцент кафедри внутрішніх хвороб АМУ Алекбєрова Азада Камал кизи. Загалом більше 80 здобувачів освіти ПВНЗ «ХММУ» прослухали лекції запрошених лекторів. ПВНЗ «Харківський міжнародний медичний університет» висловлює свою повагу та щиру вдячність колегам з Азербайджанського медичного університету за плідну співпрацю!
У рамках розвитку партнерства між ПВНЗ «Харківський міжнародний медичний
університет» та Азербайджанським медичним університетом, 15 листопада 2021
року відбулася лекція завідувача кафедри неврології Азербайджанського
медичного університету, професора Мамедбейлі Айтен Камал кизи на тему
«Спінальні м’язові атрофії». Лекцію прослухали понад 50 здобувачів освіти
ПВНЗ «ХММУ». Тема викликала жваве обговорення серед студентів та
викладачів. Висловлюємо щиру подяку пані Айтен і Азербайджанському
медичному університету за співпрацю!
Центр розвитку медсестринства МОЗ України запрошує прийняти участь у семінарі присвяченому правовому захисту медичного працівника «Колективний договір, та його вплив на оплату праці» всіх бажаючих медичних працівників, лікарів та співробітників університету, який відбудеться 23.11.2021р. о 16:00 в онлайн форматі на платформі Zoom.
Реєстрація на участь в семінарі до 18:00 22.11.2021р. за посиланням:
https://forms.gle/e5hKEm2JRTgzbf1QA1 листопада в стінах Харківського міжнародного медичного університету відбулося нетрадиційне, але надзвичайно веселе свято – Хеловін.
Головним гостем свята став університетський скелет «Жорік», котрий підготувався до свята і прийшов в страшенному костюмі та з радістю вітав всіх гостей.
Також на всіх викладачів, студентів, співробітників чекали солодощі з страшенними передбаченням
У всіх була змога зробити багато крутезних знімків у стінах нашого університету.
Студенти, повністю увійшли в атмосферу свята, і прийшли до висновку, що Хеловін – нестрашно, а доволі весело і пізнавально
30 вересня відбулось засідання Вченої ради
30 вересня відбулось засідання Вченої ради
1. Звіт про роботу Приймальної комісії. Доповідач – Відповідальний секретар Приймальної комісії Цвях Софія Олександрівна;
2. Затвердження Плану роботи приймальної комісії на 2022 рік. Доповідач – Відповідальний секретар Приймальної комісії Цвях Софія Олександрівна;
3. Затвердження плану роботи відділу міжнародного співробітництва на 2021-2022 н.р.. Доповідач – провідний фахівець відділу міжнародного співробітництва Цвях Софія Олександрівна;
4. Затвердження штатного розпису. Доповідач - головний бухгалтер університету Чегричко Інна Валеріївна.
5. З атвердження Положення про організацію освітнього процесу для навчання осіб з особливими потребами в Приватному вищому навчальному закладі «Харківський міжнародний медичний університет». Доповідач в.о. керівника навчально-методичного відділу Гречана Наталія Сергіївна ;
6. Про затвердження “ Настанови щодо якості згідно вимог ISO 9001 ”. Доповідач - керівник відділу внутрішнього забезпечення якості освіти к.т.н. Гиря Марина Павлівна;
7. Про затвердження “ Політики у сфері якості ” . Доповідач - керівник відділу внутрішнього забезпечення якості освіти к.т.н. Гиря Марина Павлівна;
8. Поточні питання
28 жовтня відбулось засідання Вченої ради
з наступним порядком денним:
1. Про прийом іноземних громадян та осіб без громадянства. Доповідач – завідувач відділу з набору іноземних громадян та паспортно-візової роботи Гюнеш О. В.
2. Поточні питання
Співробітники Приватного вищого навчального закладу «Харківський міжнародний медичний університет» долучилися до семінару «Якісна вища освіта: дискусія стейхолдерів», що був проведений Національним агентством забезпечення якості вищої освіти 5 жовтня на базі Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця. На семінарі було розглянуто питання якісної вищої освіти – її візії та виклики, зв'язок між освітніми та професійними кваліфікаціями.
Ще раз поговорили про те, що вища освіта є чимось більше за свою зовнішню форму «надання освітніх послуг» і «ведення господарської діяльності». Вона не обмежується відносинами між студентом та закладом, а має суспільне призначення і цінність.
На панельній дискусії «Якість очима стейкхолдерів» підіймалося питання про коло стейкхолдерів, яке може різнитися в залежності від спеціальності або специфіки конкретної освітньої програми, а також те, що крім позицій і потреб стейкхолдерів при розробці чи вдосконаленні програми треба враховувати тенденції розвитку ринку праці. Освітня програма повинна мати такі цілі та задачі, що дозволять випускникові програми бути конкурентоспроможним на ринку праці.
Безкоштовний доступ до повнотекстових електронних ресурсів видавництва Bentham Science
Шановні здобувачі освіти! Мережа захисту національних інтересів АНТС за підтримки Центру документації та інформації НАТО запрошує студентів стати учасником першої в Україні «Моделі молодіжної парламентської асамблеї НАТО», яка відбудеться 03 грудня 2021 року у м.Київ.
31 серпня 2021 року відбулася посвята в студенти ПВНЗ "Харківський міжнародний медичний університет". Це знакова подія для університету та його колективу, оскільки університет поповнився новими студентами. Вітаємо наших студентів зі вступом. Бажаємо творчості, креативності, наполегливості , завзяття у розбудові медицини та примноженні славних традицій ПВНЗ "Харківський міжнародний медичний університет". Зі святом !
Шановні друзі!
Харківський міжнародний медичний університет вітає вас з головним державним святом – Днем Незалежності України! 🇺🇦
30 років тому була проголошена незалежність нашої країни. З того часу держава пройшла кілька етапів розвитку, відновлюючи патріотизм, традиції й духовність нашого народу.
Визначний день 24 серпня 1991 року став початком відліку, з якого суверенна Україна розпочала своє незалежне життя.
Ці тридцять років були для нашої держави багатими на події, дали нам унікальний досвід. Чимало з них були радісними та щасливими, деякі вимагали терпіння та мужності.
Нинішній час – це час великих змін та випробувань, пора сподівань і надій. Бажаємо вам добробуту, життєвої наснаги, впевненості у власних силах і нових звершень на благо України.
Зі святом вас!
Шановні друзі! Харківський міжнародний медичний університет вітає вас з головним державним святом – Днем Незалежності України! 🇺🇦 30 років тому була проголошена незалежність нашої країни. З того часу держава пройшла кілька етапів розвитку, відновлюючи патріотизм, традиції й духовність нашого народу. Визначний день 24 серпня 1991 року став початком відліку, з якого суверенна Україна розпочала своє незалежне життя. Ці тридцять років були для нашої держави багатими на події, дали нам унікальний досвід. Чимало з них були радісними та щасливими, деякі вимагали терпіння та мужності. Нинішній час – це час великих змін та випробувань, пора сподівань і надій. Бажаємо вам добробуту, життєвої наснаги, впевненості у власних силах і нових звершень на благо України. Зі святом вас!
Шановні харків’яни!
23 серпня наш Харків відзначає свій день народження. День міста – це свято всіх, хто тут народився й виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди в місті з особливим колоритом, традиціями й славною історією.
Харків – перша столиця України, місто з невичерпаним потенціалом розвитку, найбільший адміністративний, індустріальний, транспортний, науковий та культурний центр України . Мальовниче місто вражає своїми скверами , фонтанами , площами , щирими та працьовитими людьми.
Тож з нагоди Дня народження рідного міста від усієї душі вітаємо всіх харків’ян зі святом та бажаю мирного неба, спокою, злагоди, добробуту й процвітання! Нехай серця наповнюються гордістю за наше місто, прагненням до єдності та порозуміння, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.
Шановні харків’яни! 23 серпня наш Харків відзначає свій день народження. День міста – це свято всіх, хто тут народився й виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди в місті з особливим колоритом, традиціями й славною історією. Харків – перша столиця України, місто з невичерпаним потенціалом розвитку, найбільший адміністративний, індустріальний, транспортний, науковий та культурний центр України . Мальовниче місто вражає своїми скверами , фонтанами , площами , щирими та працьовитими людьми. Тож з нагоди Дня народження рідного міста від усієї душі вітаємо всіх харків’ян зі святом та бажаю мирного неба, спокою, злагоди, добробуту й процвітання! Нехай серця наповнюються гордістю за наше місто, прагненням до єдності та порозуміння, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.
23 СЕРПНЯ УКРАЇНА ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА
Синьо-жовтий прапор для українців - це символ свободи й боротьби за незалежність Благородні синій й жовтий кольори неба й пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня.
Тож нехай синьо-жовтий стяг і надалі вселяє в серце кожного українця гордість та спонукає на нові подвиги заради своєї Батьківщини.
Бажаємо усім українцям благополуччя та добра, злагоди, порозуміння й згуртованості.
Нехай невичерпним буде джерело віри, надії й любові до України!
23 СЕРПНЯ УКРАЇНА ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА Синьо-жовтий прапор для українців - це символ свободи й боротьби за незалежність Благородні синій й жовтий кольори неба й пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня. Тож нехай синьо-жовтий стяг і надалі вселяє в серце кожного українця гордість та спонукає на нові подвиги заради своєї Батьківщини. Бажаємо усім українцям благополуччя та добра, злагоди, порозуміння й згуртованості. Нехай невичерпним буде джерело віри, надії й любові до України!
14 липня 2021: У ПВНЗ "ХММУ" студенти третього курсу вперше складали єдиний державний кваліфікаційний іспит ЄДКІ
У Приватному вищому навчальному закладі «Харківський міжнародний медичний університет» студенти третього курсу вперше складали єдиний державний кваліфікаційний іспит ЄДКІ за спеціальністю 222 «Медицина», до якого входять такі компоненти, як інтегрований тестовий іспит КРОК-1 та іспит з англійської мови професійного спрямування. Інтегрований тестовий іспит КРОК-1 оцінює рівень професійної компетентності студентів із загальнонаукових фундаментальних дисциплін.
Вітаємо студентів, які успішно впоралися з іспитами та отримали задовільні результати складання по кожному компоненту ЄДКІ.
Для студентів, що не склали іспити, викладачами Університету будуть проведені додаткові факультативні заняття та тренінги для їх підготовки до повторного складання іспитів.
14 липня 2021 : Вступ-2021: розпочато прийом електронних заяв і документів до закладів вищої та фахової передвищої освіти
5 липня 2021 : До відома співробітників та науково-педагогічних працівників університету!
До відома співробітників та науково-педагогічних працівників університету!
Порядок присудження ступеня доктора філософії та скасування рішення разової спеціалізованої вченої ради закладу вищої освіти, наукової установи про присудження ступеня доктора філософії – за посиланнямПроєкт Порядку присудження ступеня доктора філософії та скасування рішення разової спеціалізованої вченої ради закладу вищої освіти, наукової установи про присудження ступеня доктора філософії
5 липня 2021 року секретаріат Національного агентства офіційно передав в МОН проєкт Порядку присудження ступеня доктора філософії та скасування рішення разової спеціалізованої вченої ради закладу вищої освіти, наукової установи про присудження ступеня доктора філософії.
Разом з цим документом передано Пояснювальну записку і проєкт Постанови Кабінету Міністрів України, якою відповідний Порядок вводитиметься в дію. Проєкт Порядку пройшов громадське обговорення впродовж травня 2021 року і вдосканалений текст був схвалений на засіданні Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти 29 червня 2021 року.
Відповідно до законодавства, Міністерство освіти і науки України, як центральний орган виконавчої влади, відповідальне за погодження цього проєкту зі всіма іншими ЦОВВ і за винесення цього документу на розгляд засідання Кабінету Міністрів України для затвердження. Зважаючи на важливість для суспільства, та для освітньо-наукової спільноти зокрема, введення в дію нових правил захисту докторів філософії, Національне агентство сподівається на швидке проходження всіх етапів погодження і пропонує свою співпрацю при потребі експертної оцінки чи аргументації необхідності того чи іншого положення Порядку.
Текст проєкту Порядку присудження ступеня доктора філософії та скасування рішення разової спеціалізованої вченої ради закладу вищої освіти, наукової установи про присудження ступеня доктора філософії – за посиланням .
ПВНЗ «ХММУ» прийняв активну участь у Міжнародному рейтингу IAAR Eurasian Ranking (IAAR-EUR)-2021 та запрошений на офіційну церемонію нагородження переможців.
Участь у міжнародних рейтингах дає можливість бути конкурентоспроможними, орієнтуватись на високу якість освіти, та бути серед кращих університетів міжнародного рівня!ПВНЗ «ХММУ» єдиний університет-представник з України у 2021році. Ми відповідаємо світовим стандартам якості! Ми серед найкращих!
Результати Міжнародного рейтингу опубліковані на офіційних сайтах Незалежного агентства акредитації та рейтингу (IAAR): www.ireg-observatory.org та www.iaar.agency.kz
24 червня 2021 року в бібліотеці Харківського міжнародного медичного університету відбулася виставка, приурочена до Дня Конституції України
В бібліотеці Харківського міжнародного медичного університету відбулася виставка, приурочена до Дня Конституції України
24 червня 2021 року відбулось засідання Вченої ради університету з наступним порядком денним:
24 червня 2021 року відбулось засідання Вченої ради університету з наступним порядком денним1. Про затвердження результатів сесії, навчального року, рейтингу студентів.
2. Кадрові питання.
3. Приймальна кампанія 2021.
4. Про результати внутрішніх аудитів кафедр.
5. Рейтингові дослідження діяльності науково-педагогічних працівників кафедр.
6. Формування Плану заходів щодо усунення зауважень та реалізації рекомендацій експертів НАЗЯВО при акредитації освітньої програми за спеціальністю 222 "Медицина".
7. Різне.
18.06.2021 Підведено підсумки конкурсу есе до Дня медичного працівника «Медицина у моєму житті»!
02.06.2021 Відбулась спільна нарада студентського самоврядування
Сьогодні відбулась спільна нарада студентського самоврядування: Думіндяк Іванни – голови студетського самоврядування, Плахтій Юлії – заступника голови студентського самоврядування, Шаталової Валерії – голови студентського наукового товариства, Чеснюк Віолетти – голови організаційного сектора та представників студентського самоврядування Лялько Лева, Очеретнюка Давида, Гусейнової Лейли з керівником міжнародного культурно-освітнього центру Шпак Інною Олександрівною. На зустрічі обговорювали питання щодо підготовки до святкування Дня медика, Дня Конституції України. Також були висунуті ідеї, щодо заходів, присвячених Всесвітньому дню донора та Міжнародному дню боротьби з наркоманією.Запрошуємо до участі у «Plaѕtic challenge Хакатон-2021» (РІаѕtісСН2О2І), який відбудеться у Сумському національному аграрному університеті 27–28 травня 2021 року.
3 нагоди Європейського зеленого тижня (#EU Green Week 2021) та дня науки в Україні Міністерство освіти та науки України як співорганізатор заходу запрошує взяти участь y «Plaѕtic challenge Хакатон-2021» (РІаѕtісСН2О2І), який відбудеться у Сумському національному аграрному університеті 27–28 травня 2021 року.
До участі в заході запрошуються студенти, молоді науковці, які працюють над реалізацією власних стартапів, представники закладів вищої освіти, наукових установ, наукових парків, інших інноваційних структур, громадських організацій та реального сектора економіки, до сфери інтересів яких належать питання продукування та поширення ідей циркулярної економіки в Україні. Зокрема: розробка біопластиків як екологічної альтернативи традиційному пластику, пошук прогресивних технологій сортування та рециклінгу відходів з полімерів, пошук ідей щодо попередження утворення відходів пластику тощо.
У разі зацікавленості просимо команди заповнити гугл-форму за посиланням. Запити приймаються до 16 травня 2021 року включно. Участь безкоштовна!
Контакти координаторки проєкту Тетяни Шевченко: shev.tetiana@gmail.com , телефон +38 066 182 03 96.
29 квітня більш ніж 20 співробітників Університету приєдналися до
круглого столу «Академічна доброчесність в освітньому середовищі:
виклики та практики»,
29 квітня більш ніж 20 співробітників Університету приєдналися до
круглого столу «Академічна доброчесність в освітньому середовищі:
виклики та практики», що був організований за ініціативою Американських
Рад з міжнародної освіти спільно з Національним технічним університетом
України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та в
рамках проекту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти»
(Academic Integrity and Quality Initiative – Academic IQ). На зустрічі було
обговорено управлінські практики академічної доброчесності та
забезпечення якості освіти, шляхи подолання викликів ЗВО щодо
формування та дотримання принципів академічної доброчесності в
освітньому середовищі. У дискусії прийняли участь проректори передових
університетів країни, представники МОН України, голова Національного
агентства із забезпечення якості вищої освіти, освітній омбудсмен.
29 квітня 2021. Увага! Оголошення для наукових / науково-педагогічних працівників про конкурс до галузевих експертних рад Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.
Поле діяльності галузевих експертних рад:
Документи приймаємо 29.04.2021-21.05.2021
Докладна інформація про конкурс (умови, аплікаційні форми, заяви): https://naqa.gov.ua
Відомості про конкурс:
28 квітня 2021 року було проведено засідання Вченої ради
28 квітня 2021 року було проведено засідання Вченої ради, на якому було ухвалено такі рішення:
1. Затверджено «Положення про політику і процедуру врегулювання конфліктних ситуацій ПВНЗ «Харківський міжнародний медичний університет».
2. Створено постійно діючу Експертну комісію (далі - ЕК) у Приватному вищому навчальному закладі «Харківський міжнародний медичний університет».
2.1. Затверджено наступний склад комісії:
2.1.1. Голова ЕК – керівник відділу внутрішнього забезпечення якості освіти Гиря М.П.;
2.1.2. Секретар ЕК – провідний фахівець відділу діловодства та канцелярії Шепеліна Г.Ю.;
2.1.3. Члени ЕК:
- керівник юридичного відділу Познахірєва Ю.П.;
- завідувач відділу кадрів Півень С.С.;
- бібліотекар Бєлкін О.В.
3. Затверджено «Положення про Експертну комісію у Приватному вищому навчальному закладі «Харківський міжнародний медичний університет», що додається.
27 квітня 2021. Співробітники Приватного вищого навчального закладу «Харківський міжнародний медичний університет» 27 квітня 2021 року прийняли участь в вебінарі.
Співробітники Приватного вищого навчального закладу «Харківський міжнародний медичний університет» 27 квітня 2021 року прийняли участь в вебінарі за ініціативою Американських Рад з міжнародної освіти на тему "Як створити центр забезпечення якості освіти - досвід Університету Ватерлоо", що є компонентом проекту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» (Academic Integrity and Quality Initiative – Academic IQ). На вебінарі лекторка канадського університету Ватерлоо поділилася досвідом з аналізу освітніх програм, розповіла про Рамку забезпечення якості освіти, аудити, що проводяться в університеті та як загалом проходить процес впровадження внутрішньої системи забезпечення якості освіти в університеті
27 квітня відбулась онлайн –зустріч керівництва ПВНЗ «ХММУ» та Міжнародного казахо-турецького університету імені Ходжі Ахмеда Ясаві
27 квітня відбулась онлайн –зустріч керівництва ПВНЗ «Харківський міжнародний медичний університет» та Міжнародного казахсько-турецького університету імені Ходжі Ахмеда Яссаві, щодо подальшої співпраці в області розвитку академічної та наукової мобільності, обміну досвідом по розробці сумісних освітніх програм згідно принципам Болонського процесу, про співпрацю у сфері реалізації сумісних науково-практичних проєктів, проведення конференцій, сумісних публікацій.
Сподіваємось на довготривалу та плідну співпрацю!
27 квітня у ПВНЗ «Харківський міжнародний медичний університет» відбулася зустріч з представниками міжнародної освітньої організації
У ПВНЗ «Харківський міжнародний медичний університет» 27.04.2021р.
відбулася зустріч з представниками міжнародної освітньої організації
Interactive 4D anatomy (Угорщина), яка проходила у дистанційному форматі.
Під час зустрічі були обговорені сучасні проблеми викладання дисципліни
«Анатомія людини» з використанням технологій дистанційного навчання.
Увага! Засідання Вченої ради перенесено на 28.04.2021. Засідання відбудеться о 12.30 за допомогою сервісу Google Meet.
19 квітня 2021р. Відбулося онлайн-засідання Ректорату ПВНЗ «ХММУ»
19 квітня 2021р. в режимі онлайн за постійним посиланням у Google meet на
платформі дистанційного навчання ПВНЗ «Харківського міжнародного
медичного університету» відбулося засідання Ректорату ПВНЗ «ХММУ».
На початку засідання ректор, професор Шиян Д.М. підкреслив важливість
щодо проходження акредитації в Національному агентстві з якості вищої
освіти.
Керівник відділу внутрішнього забезпечення якості освіти Гиря М.П. довела
до відома членів ректорату щодо запровадження в Університеті систему
якості освіти та проінформувала усіх щодо стану підготовки до акредитації
ПВНЗ «ХММУ» у НАЗЯВО.
Внутрішня моніторингова комісія університету проаналізувала підготовку
щодо проходження акредитації НАЗЯВО.
Ректоратом ретельно перевірено стан готовності за кожним напрямком
діяльності та за кожним структурним підрозділом.
Під час заходу були обговорені поточні питання.
Співробітництво бібліотек ПВНЗ Харківський міжнародний медичний
університет та Харківського національного медичного університету
До уваги студентів ПВНЗ ХММУ, які отримали студентські квитки: згідно з
договором про співпрацю між нашим університетом і Харківським
національним медичним університетом, відтепер і надалі ви маєте право та
доступ користуватися також читальними залами Наукової бібліотеки ХНМУ.
Але тільки читальними залами. З необхідною літературою працювати тільки
на місці, тобто безпосередньо в бібліотеках ХНМУ, не виносячи її за межі.
Така можливість при пред’явленні студентського квитка ПВНЗ ХММУ буде
відкрита для вас після завершення карантинного режиму, коли
епідеміологічна ситуація нормалізується та навчальні заклади знову
запрацюють повноцінно. З 12.04.2021 року стартував онлайн марафон-інтенсив
З 12 квітня 2021 року стартував онлайн марафон-інтенсив від Міжнародної науково- освітньої дослідницької мережі USERN спільно з Тегеранським університетом медичних наук та Харківським національним медичним університетом! Студенти ПВНЗ «ХММУ» беруть участь у марафоні, відвідують лекції провідних викладачів світового рівня з таких країн, як Іран, Великобританія, США, Німеччина, Польща, Болгарія та ін. Щиро дякуємо Міжнародній науково-освітній дослідницькій мережі USERN, Тегеранському університету медичних наук та Харківському Національному медичному університету за таку можливість!09.04.2021 День відкритих дверей у ПВНЗ "Харківський міжнародний медичний університет"
Про опитування стосовно оновлення Експортної стратегії України
Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства поінформувало Міністерство освіти і науки щодо проведення опитування бізнесу стосовно оновлення Експортної стратегії України (далі – Стратегія) на наступний період. Результати опитування мають зафіксувати основні потреби щодо міжнародних торговельних пріоритетів на найближчі 5 років та будуть враховані у плані завдань і заходів оновленої Стратегії. У разі зацікавленості, взяти участь у опитуванні можна включно до 30 квітня 2021 року за цим посиланням або перейти на сторінку: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScGEEBdQVR5s3pvXzATwe2- iPRdjaZ7j0Fopnf-n1-8MlSw8A/viewform.09.04.2021 ОНЛАЙН СЕМІНАР З КОРИСТУВАННЯ НАВЧАЛЬНИМИ ІНСТРУМЕНТАМИ GOOGLE
У зв'язку з Всесвітньою пандемією коронавірусу SARS-CoV-2 (COVID - 19) і карантинними обмеженнями, навчання в усьому світі переходить на дистанційній формат. У зв'язку з цим виникає необхідність у вивченні веб систем дистанційного навчання. На майбутньому семінарі пройде навчання викладачів системі Google Classroom де буде обговорюватися питання проведення лекцій в онлайн форматі, управління особистим кабінетом, додавання занять і тем, завдань та заліків, а також як ділиться матеріалами з студентами і виставляти оцінки в онлайн режимі
Доповідач - Адміністратор системи, Сєлютин А.В.
Запис семінару доступний за ПОСИЛАННЯМ
01.04.2021 СЕМІНАР З УПРОВАДЖЕННЯ ВНУТРІШНЬОЇ СИСТЕМИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ
У Приватному вищому навчальному закладі «Харківський міжнародний медичний університет»послідовно продовжується робота з впровадження внутрішньої системи забезпечення якості освіти,
яка спрямована на реалізацію принципів управління якістю з метою удосконалення процесів освітньої діяльності Університету.
1 квітня для керівників структурних підрозділів Університету було проведено семінар з підготовки до акредитації освітньо-професійної програми другого магістерського рівня за спеціальністю 222 «Медицина».
Обговорювалися питання щодо: - вимог «Положення про акредитацію освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти»;
- особливостей заповнення форми «Відомості про самооцінювання освітньої програми» ;
- розподілу відповідальності між різними структурними підрозділами у контексті здійснення процесів і процедур внутрішнього забезпечення якості освіти;
- залучення до підготовки до акредитації ОПП органу студентського самоврядування.
25 березня 2021 року відбулось засідання Вченої ради університету, на якому були затверджені такі Положення:
-
1. Положення про Вчену раду ПВНЗ «Харківський міжнародний медичний університет" в новій редакції;
-
2. Положення про відділ внутрішнього забезпечення якості освіти ПВНЗ «Харківський міжнародний медичний університет";
-
3. Положення про протидію булінгу ПВНЗ «Харківський міжнародний медичний університет";
-
4. Положення про юридичний відділ ПВНЗ "Харківський міжнародний медичний університет";
-
5.Положення про відділ діловодства та канцелярії ПВНЗ "Харківський міжнародний медичний університет".
8 березня - Міжнародний жіночий день
Наші милі і дорогі жінки!
Від щирого серця вітаємо вас з найніжнішим та найпрекраснішим святом - Міжнародним жіночім днем!
Бажаємо весняного квітучого настрою, прекрасних слів і вчинків, приємних сюрпризів та яскравих вражень.
Нехай тепло і радість весни розквітнуть у ваших серцях. Нехай краса природи надихає, а початок весни символізує початок чогось дуже бажаного і прекрасного у вашому житті!
Дякуємо вам за вашу невтомну працю, підтримку, за ваш добрий погляд та теплі посмішки!
Любові вам та всіх благ!
З повагою, ректор ПВНЗ "Харківський міжнародний медичний університет" Денис Шиян
merry Christmas & Happy New Year
Всесвітній день анатомії
15 жовтня 2020 року у стінах Харківського міжнародного медичного університету відбувся on-line марафон, присвячений Всесвітньому Дню Анатомії. Марафон тривав 4 години. У ньому взяли участь представники вітчизняних закладів освіти (КМУ імені Т.Г.Шевченка; Буковинський державний медичний університет; Харківський національний медичний університет; Медичний коледж Харківського національного медичного університету), представники зарубіжних організіцій( 3D Organon, Австралія), співробітники та студенти ХММУ. Програма марафону включала виставку анатомічного рисунку, наукові доповіді викладачів та студентів, майстер-класи та презентації. Також у заході взяла участь компанія 3D Organon (Австралія), яка представила унікальне програмне забезпечення для вивчення Анатомії у форматі віртуальної реальності.
Міжнародна акредитація
Одним з основних елементів міжнародної системи освіти виступає незалежна акредитація як процедура офіційного підтвердження відповідності організації та навчальної програми встановленим критеріям. Інституційна акредитація - це оцінювання якості освітньої діяльності закладу вищої освіти.
У цьому році Приватний вищий навчальний заклад «Харківський міжнародний медичний університет» проходить міжнародну інституціональну акредитацію Незалежним агентством акредитації та рейтингу (НААР).
З 26 по 28 листопада 2020 року в Університеті буде працювати Зовнішня Експертна Комісія Незалежного агентства акредитації та рейтингу (ЗЕК НААР).
Незалежне агентство акредитації та рейтингу (НААР) – провідне міжнародне акредитаційне агентство по забезпеченню якості освіти засновано у 2011 році в Республіці Казахстан та має своє представництво на території Європейського Союзу (м. Рига, Латвія).
НААР – перше акредитаційне агентство країн СНД, яке отримало високий статус визнання Всесвітньої Федерації Медичної Освіти ВФМО / WFME.
НААР - повний член європейських, азіатських і американських мереж і агентств якості освіти:
Діяльність НААР відповідає стандартам забезпечення якості в Європейському просторі вищої освіти ESG і Всесвітньої федерації медичної освіти WFME.