back
ПРО ХММУ Антикорупційна діяльність

НАЗК здійснює збір даних про колаборантів для СБУ

НАЗК здійснює збір даних про колаборантів для СБУ. До бази даних увійшли відомості про осіб, які зробили заяви на користь окупантів, співпрацюють з ворогом, розповсюджували ворожу пропаганду, брали участь у формуванні підконтрольних РФ «органів влади».

Зараз НАЗК здійснює моніторинг з метою виявлення фактів колабораційної діяльності посадовців всіх рівнів, яка завжди здійснюється в умовах конфлікту інтересів.

Тому ви також можете допомогти НАЗК, спрямувавши свої зусилля на виявлення колаборантів та фактів їх колабораційної діяльності.

У разі наявності інформації щодо колаборантів уповноваженим особам необхідно внести її до таблиці у форматі Excel та надіслати відомості НАЗК на електронну пошту stopzrada@nazk.gov.ua з позначкою «Для внесення до Реєстру».

Такими відомостями, зокрема, можуть бути:

✔дані про особу-колаборанта (ПІБ, посада), її місцезнаходження чи перебування, рід занять, контактний номер телефону, профілі у соціальних мережах тощо;
✔опис фактів, що свідчать про сприяння ворогу;
✔посилання на джерела, в яких зафіксовано такі факти;
✔наявні докази (листування, фото, відео тощо).


У цей надскладний час для України наша злагоджена робота є запорукою перемоги над рашистським загарбником.
Повідомлення про корупційні порушення:
ПВНЗ ХММУ забезпечує приймання та розгляд повідомлень від осіб, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції». 

Будь-яка особа з числа працівників за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, може повідомити про виявлені факти порушення вимог Закону "Про запобігання корупції". Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави відповідно до чинного законодавства.

Ви можете залишити відповідне повідомлення, інформація в якому стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені, щодо посадових та службових осіб структурних підрозділів ПВНЗ «Харківський міжнародний медичний університет».

Всі повідомлення розглядаються уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції ПВНЗ «ХММУ».

Звертаємо увагу, що згідно зі статтею 53 Закону України «Про запобігання корупції» розгляду підлягають повідомлення про порушення вимог цього Закону, здійснені працівником відповідного органу без зазначення авторства (анонімно). Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягає розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Інші письмові звернення без зазначення місця проживання, не підписані автором (авторами), а також такі, з яких неможливо встановити авторство, відповідно до частини першої статті 8 Закону України «Про звернення громадян» визнаються анонімними і розгляду не підлягають.

Надана Вами інформація використовуватиметься як джерело для прийняття рішення щодо необхідності належного реагування відповідно до вимог Закону.


Повідомити про корупційне правопорушення
Електронна пошта: anticorr@khimu.edu.uaАнтикорупційна програмаПро затвердження Плану заходів щодо запобігання корупції


ПОЛОЖЕННЯ ПРО УПОВНОВАЖЕНУ ОСОБУ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ ТА ВИЯВЛЕННЯ КОРУПЦІЇ


Порядок організації роботи з повідомленнями про корупцію