ПРО ХММУ

ХММУ

Харківський міжнародний медичний університет входить в ТОП-10 кращих приватних закладів вищої освіти, перший міжнародний медичний університет європейського рівня.

Сьогодні у Харківському міжнародному медичному університеті створена комплексна система багаторівневої безперервної підготовки спеціалістів. Впроваджені передові технології навчання, чітка організація різноманітних видів діяльності університету, і налагоджені механізми вдосконалення практичних навичок – всі ці фактори вносять важливий внесок в укріплення позицій нашого університету на українському та міжнародному рівнях.

Університет готує фахівців за напрямом підготовки 22 “Охорона здоров’я” на медичному факультеті за спеціальністю “Медицина” (222), терміном навчання – протягом 6 років, форма навчання – денна, ХММУ має найвищий IV ступінь акредитації.

На сьогоднішній час ХММУ – справжній університетський комплекс, що відповідає європейським стандартам якості та забезпечує студентам широкі можливості для якісної підготовки. ХММУ – це традиції, помножені на пошук, новаторство, ініціативу. ХММУ – це перший міжнародний медичний університет в Україні. Високе звання університету ХММУ підтверджує широким спектром напрямків освітньої та наукової діяльності.

Практична підготовка здобувачів здійснюється на клінічних базах університету КНП ХОР «ОМКЦУН» ім..В.І.Шаповала, м. Харків, КНП Мереф'янської міської ради “Мереф'янська центральна районна лікарня”