back
ПРО ХММУ

ХММУ

Харківський міжнародний медичний університет входить в ТОП-10 кращих приватних закладів вищої освіти, перший міжнародний медичний університет європейського рівня.

Сьогодні у Харківському міжнародному медичному університеті створена комплексна система багаторівневої безперервної підготовки спеціалістів. Впроваджені передові технології навчання, чітка організація різноманітних видів діяльності університету, і налагоджені механізми вдосконалення практичних навичок – всі ці фактори вносять важливий внесок в укріплення позицій нашого університету на українському та міжнародному рівнях.

Університет готує фахівців за напрямом підготовки 22 “Охорона здоров’я” на медичному факультеті за спеціальністю “Медицина” (222), терміном навчання – протягом 6 років, форма навчання – денна, ХММУ має найвищий IV ступінь акредитації.

На сьогоднішній час ХММУ – справжній університетський комплекс, що відповідає європейським стандартам якості та забезпечує студентам широкі можливості для якісної підготовки. ХММУ – це традиції, помножені на пошук, новаторство, ініціативу. ХММУ – це перший міжнародний медичний університет в Україні. Високе звання університету ХММУ підтверджує широким спектром напрямків освітньої та наукової діяльності.