ПРО ХММУ Публічна інформація

GENDER EQUALITY PLAN

план гендерної рівності

Згідно Статуту Університету Керівник звітує перед Засновниками Університету про результати діяльності за минулий навчальний рік у грудні місяці звітнього року.

Щорічний звіт про діяльність керівника закладу освіти

Річний звіт про діяльність закладу освіти

Звіт Ректора Про Діяльність ПВНЗ ХММУ За 2020-2021 Навчальний Рік

Закон України «Про доступ до публічної інформації»

Розгляд звернень громадян та задоволення запитів на інформацію .

Надання публічної інформації Приватним вищим навчальним закладом «Харківський міжнародний медичний університет» здійснюється у відповідь на інформаційний запит.

Згідно з законом, публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.

Запит від особи на отримання інформації складається у довільній формі. При цьому необхідно вказати:

ім'я та прізвище запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону;

опис інформації, яку запитувач хотів би отримати. (Вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит);

підпис і дату.

Для оформлення інформаційного запиту:

письмово: ПВНЗ «ХММУ», вул.Молочна, 38, м. Харків, Україна, 61001

консультації з питань доступу до публічної інформації:

Примітки.

1. Запит може бути поданий:

на поштову адресу ПВНЗ ХММУ, вул.Молочна, 38, м. Харків, Україна, 61001

на електронну адресу jurist@khimu.edu.ua

2. Запит може бути поданий особисто до Університету в робочий час згідно з правилами внутрішнього трудового розпорядку.

3. У запиті необхідно зазначити спосіб отримання інформації.

4. Відповідь на запит на інформацію надається у спосіб, обраний запитувачем, протягом п'яти робочих днів з дня надходження запиту.

5. У разі коли запит на інформацію стосується інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, інформації щодо стану навколишнього природного середовища, якості харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних ситуацій, що сталися або можуть статися і загрожують безпеці громадян, відповідь надається протягом 48 годин з дня отримання запиту.

6. У разі коли запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Про продовження строку запитувачу повідомляється в письмовій формі не пізніше п'яти робочих днів з дня надходження запиту.

7. Інформація на запит надається безоплатно.

8. У разі коли запитувана інформація містить документи обсягом більш як 10 сторінок, про це протягом п'яти робочих днів з дня надходження запиту повідомляється запитувачу із зазначенням обсягу фактичних витрат, пов'язаних із копіюванням або друком документів, та реквізитів і порядку відшкодування таких витрат. Надання інформації здійснюється протягом трьох робочих днів після підтвердження оплати вартості фактичних витрат.

9. У задоволенні запиту може бути відмовлено у таких випадках:

1) ПВНЗ ХММУ не володіє і не зобов'язане відповідно до його компетенції, передбаченої законодавством, володіти інформацією, щодо якої зроблено запит;

2) інформація, що запитується, належить до категорії інформації з обмеженим доступом;

3) запитувач не оплатив фактичні витрати, пов'язані з копіюванням або друком документів, відповідно до пункту 8 цих приміток;

4) не дотримано вимог до складення та подання запиту на інформацію, передбачених частиною п'ятою статті 19 Закону України "Про доступ до публічної інформації", а саме не зазначено:

прізвище, ім'я, по батькові (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв'язку (якщо такий є);

загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит (якщо запитувачу це відомо);

підпис і дату (за умови подання письмового запиту).