ЗВЕРНЕННЯ РЕКТОРА

Дорогі друзі,

Від імені Харківського міжнародного медичного університету - сучасного та перспективного університету, розташованого в одному із найкрасивіших міст України та освітньому центрі держави, я рада запросити вас стати частиною нашої академічної сім'ї. Для ХММУ велика честь вітати вас у новітньому секторі знань, суспільства, науки - медицині. Подорож професійного розвитку починається з вибору закладу вищої освіти. Ви будете задоволені своїм вибором, і ми впевнені, що пропонуємо вам та вашим батькам правильне рішення для майбутнього професійного життя.

Джерелом нашої академічної пристрасті є місія, яка зосереджена на освіті, дослідженні та індивідуальному підході у наданні медичних послуг. Вас чекає незрівнянний досвід. У вас буде можливість розвинути свій інтелектуальний потенціал та придбати необхідні для медичного фаху особисті та професійні навики. Скористайтесь цією можливістю! Ваше перебування в Харкові буде корисним, радісним, цікавим, активним і просто незабутнім. Ми раді мати студентів з багатьох країн, які після закінчення навчання стануть нашими послами у міжнародному просторі медицини. Повірте, виклик у здобутті медичної освіти у ХММУ створить можливості для духовного та особистісного зростання кожного з вас.

Ми запевняємо вас, що наша академічна спільнота та всі університетські структури роблять все можливе, щоб ваша медична освіта в ХММУ стала адекватною сучасним досягненням у сфері охорони здоров'я та надала вам можливість стати висококваліфікованими та успішними професіоналами в Європі та у всьому світі ! Настав час дивитися вперед. Ми робимо це вже зараз, ми раді зробити це з вами!

Ще раз – ласкаво просимо до Харківського міжнародного медичного університету!

Ганна Юріївна Титова

WHY KHIMU

1-й МІЖНАРОДНИЙ
МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
В УКРАЇНІ
На території університетського містечка:
власні клініки,
лабораторії,
лікарня,
медичні установи
Медичне обладнання
новітніх технологій для
теоретичних та практичних занять
Унікальне поєднання
вищої якості медичної освіти
та доступної ціни за навчання
Приватний заклад із власним фінансуванням та державною ліцензією Міністерства освіти і науки України

Якість освіти європейських стандартів із дипломом, що визнається в усьому світі

Міжнародне середовище, створене іноземними викладачами та студентами з усього світу

Новітні будівлі головного корпусу університету, сучасні аудиторії та лабораторії, в яких проводяться міжнародні медичні семінари, конференції, конгреси

Найкращі вчителі та вчені медицини навчають,
надихають,
підтримують
та ведуть до знання медицини та майбутніх можливостей
Студенти не тільки навчаються,
але й відвідують наукові конференції по Україні та за закордоном,
отримують досвід огляду пацієнтів та лікування в рамках студентських програм обміну
Студентський гуртожиток, їдальня, бібліотека, спортивний комплекс, концертний зал
Регулярні культурні заходи: фестивалі, свята, вистави, церемонії, що сприяють соціальній інтеграції у студентську спільноту міста Харкова
Прекрасне місто, щоб жити і навчатися в чарівній Україні, - кращій європейській країні, де здобувають освіту більше 66000 іноземних студентів

Шановні абітурієнти !

Ось деякі ключові переваги того, що ми пропонуємо:

Кваліфікована медична освіта, визнана у всьому світі. Навчання, матеріально-технічна база та новаторські методи викладання при помірній вартості, однак дорівнює європейським стандартам навчання і життя.

Новітня матеріально-технологічна база – навчання здійснюється із використанням цифрових анатомічних атласів, різноманітних інноваційних освітніх технологій підчас лекцій та використання сучасного обладнання – на базі власного клінічного комплексу на практичних заняттях.

Можливість участі в міжнародних освітніх проектах, програмах академічної мобільності, медичних конгресах та конференціях, проходження практики закордоном.

Ми орієнтовані на європейські стандарти якості вищої медичної освіти и нам важливо, щоб випускники ХММУ були затребувані на міжнародному просторі медичних робітників. Ми постійно розвиваємось у напрямку євроінтеграції медичної освіти, участі ХММУ у всесвітньо відомих медичних організаціях та асоціаціях, регулярно укладаються договори про міжнародне співробітництво.

Академічна підтримка – студенти, починаючи з першого курсу, мають право на академічного координатора, який забезпечує належну академічну підтримку у разі виникнення проблем навчання.

Постійна комунікація та індивідуальний підхід - ми підтримуємо зв'язок із студентами в контексті їх навчання, проживання у гуртожитку, культурного дозвілля та інших сфер життя.

Для іноземних студентів відкриті двері їхнім батькам, щоб відвідати університет та гуртожиток та можливістю туристичної екскурсії по Харкову за кілька днів до початку навчального року (бажано попереднє інформування).

Деканат медичного факультету та колектив відділу з набору іноземних студентів завжди готовий допомогти студентам у вирішенні особистих, формальних, організаційних питань студентів, з якою вони можуть зіткнутися. Декан медичного факультету особисто співпрацює з усіма академічними координаторами та міжнародними студентськими об’єднаннями, намагаючись забезпечити належне вирішення проблем та ефективну підтримку студентів.

Нашою головною метою є підтримка студентів на кожному етапі їх навчального шляху в Харківському міжнародному медичному університеті, щоб здобуття медичної освіти та необхідних теоретичних та практичних знань протікало із натхненням та задоволенням. Ми прагнемо, щоб освіта з нами дала змогу вам кваліфікаційно розвиватись та стати професіоналами міжнародного рівня!

МЕДИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

За спеціальністю «Лікувальна справа» строк навчання складає 5 років 10 місяців. Форма навчання – денна. Основною діяльністю медичного факультету ХММУ є підготовка лікарів у повній відповідності із вимогами освітнього стандарту вищої професійної освіти за спеціальністю «Лікувальна справа».

В період навчання на 1-3 курсах вивчаються базові, медично-біологічні та пре клінічні дисципліни: хімія, фізика, біологія, анатомія, гістологія, фізіологія, мікробіологія, інформатика, патологічна анатомія, патофізіологія, фармакологія, гігієна). З 2-го курсу студенти проходять практику в клініці та вивчають основи догляду за пацієнтами терапевтичного та хірургічного профілю, проходять практику у якості помічника медсестри. На 3-ому курсі вивчаються вступні клінічні дисципліни – пропедевтика внутрішніх хвороб, загальна хірургія, радіологія, оперативна хірургія, гігієна.

В ході клінічних занять моделюється професійна активність лікаря (прийом хворого із скаргами, анамнезу, об’єктивним оглядом і написанням історії хвороби, складанням плану обстеження та лікування, аналізом даних лабораторного та інструментального дослідження, корекції терапії, написанням щоденників щоденного спостереженням за хворим, етапних та виписних епікризів. 

Навчання включає:

Навчальний рік складається із двох семестрів; між ними – канікулярний період (літні та зимові канікули).

Тривалість академічної години – 45 хвилин.

Система ECTS – один кредит ECTS відповідає 36 академічним годинам (лекції, практика); один іспит відповідає 1 кредиту ECTS; 1 тиждень випускних іспитів відповідає 1,5 кредитів ECTS.

Напрямки навчання та клінічні бази. Підготовка лікарів за спеціальністю «Лікувальна справа» здійснюється у два етапи: до клінічна підготовка (на 1-3 курсах) та клінічна підготовка (на 4-6 курсах). На молодших курсах студенти вивчають теоретичні основи майбутньої професії, однак вже з другого року починають знайомитись з клінікою. Процес навчання будується на принципах послідовності і на кожному рівні моделюється форма діяльності студентів, наближена до професійної діяльності лікаря. Це досягається тим, що акцент при побудові навчального процесу ставиться на персонального куратора хворого у клініці. Клінічні практичні заняття проводяться на власній клінічній базі Університету.

Керівництво факультетом. Безпосереднє керівництво факультетом здійснює декан, що обирається за конкурсом. В діяльності деканату можна виділити декілька основних напрямків: оптимізація навчальної та навчально-методичної роботи, виховна робота зі студентами, робота із впровадження сучасних методів навчання, узагальнення та аналіз звітної документації.

Контакти

Україна
м. Харків, вул. Молочна,38
ХАРКІВСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
+38 (057) 766-36-46
+38 (057) 766-36-45
+38 (050) 200-18-15 (Telegram)
+38 (067) 200-18-15 (WhatsApp)
+38 (073) 200-18-15 (Viber)
info@khimu.edu.ua