back
Відділи університету Бібліотека ПВНЗ "ХММУ"

Бібліотека ПВНЗ "ХММУ"

Бібліотека Харківського міжнародного медичного університету була заснована в 2018 році як структурний підрозділ, який допомагає студентам та викладачам в навчанні, роботі, дозвіллі і науковій діяльності. Бібліотечний фонд є дисциплінарним, мульти-науковим та різномовним. В бібліотеці зберігаються наукова література і підручники українською, англійською, російською мовами. На початку розвитку своєї роботи бібліотека університету мала кількість примірників, яка сягала 700, та яка наразі постійно поповнюється і доповнюється. Кожен навчальний день у розпорядженні студентів комфортна сучасна читальна зала з можливістю користуватись комп’ютерною технікою для освітнього процесу або особистих потреб. Як і увесь університет, бібліотека має постійний доступ до Wi-Fi, що зробить ваше перебування тут максимально продуктивним. Важливим етапом у діяльності нашої бібліотеки стане розробка та створення власного сайту, електронних баз і каталогів, підручників і методичної літератури. Все це сприятиме значному розширенню інформаційних, освітніх та наукових можливостей бібліотеки і всього університету.Благодійна акція «Подаруй бібліотеці книгу»

«Подаруй бібліотеці книгу» - це благодійна акція бібліотеки ПВНЗ ХММУ на постійній основі, що має на меті поповнення та оновлення книжкового фонду.

До участі в акції запрошуються студенти, співробітники, викладачі університету.

Приймаються нові та відносно нові видання медичної і біомедичної тематики – підручники, посібники, методична література, довідники, наукові праці, монографії; також література з гуманітарних і суспільних наук.

Якщо ви маєте прочитані, вивчені чи незатребувані книжки, ви можете подарувати їм нове життя, поділитися спадщиною, благодійно передавши їх до бібліотеки нашого університету.

Для довідок чи запитань: library@khimu.edu.ua

Щиро дякуємо викладачам та співробітникам ПВНЗ ХММУ за подаровану літературу, яка була передана до бібліотеки в 2020 році:

Р. Д. Синельников, Я. Р. Синельников «Атлас анатомии человека» (в IV томах)

С. А. Гусева «Анемии: принципы диагностики и лечения»

«Справочник врача женской консультации»

А. Н. Окороков «Диагностика болезней внутренних органов»

А. Н. Окороков «Лечение болезней внутренних органов»

«Справочник терапевта» (в II томах)

«Гематология. Новейший справочник»

«Руководство по гематологии» (в II томах)

А. М. Дащук «Венерические болезни»

«Неотложные состояния у детей. Новейший справочник»

«Справочник по онкологии»

«Оперативная хирургия и топографическая анатомия»

А. И. Струков «Патологическая анатомия»

А. В. Струтынский, А. П. Баранов «Основы семиотики заболеваний внутренних органов (атлас)»

«Энциклопедический справочник медицинской сестры, фельдшера и акушерки»ПОЛОЖЕННЯ про бібліотеку Приватного вищого навчального закладу "ХММУ"
Правила користування бібліотекою Приватного вищого навчального закладу "ХММУ"


Правила користування бібліотекою

Періодичні видання на 2021 рік


Періодичні видання на 2021 рікСпівробітництво бібліотек ПВНЗ Харківський міжнародний медичний університет та Харківського національного медичного університету
До уваги студентів ПВНЗ ХММУ, які отримали студентські квитки: згідно з договором про співпрацю між нашим університетом і Харківським національним медичним університетом, відтепер і надалі ви маєте право та доступ користуватися також читальними залами Наукової бібліотеки ХНМУ. Але тільки читальними залами. З необхідною літературою працювати тільки на місці, тобто безпосередньо в бібліотеках ХНМУ, не виносячи її за межі. Така можливість при пред’явленні студентського квитка ПВНЗ ХММУ буде відкрита для вас після завершення карантинного режиму, коли епідеміологічна ситуація нормалізується та навчальні заклади знову запрацюють повноцінно.


Видання, що надійшли до бібліотеки ПВНЗ ХММУ в 2021 році


Квітень (april) 2021:

“Family Medicine”: textbook. Book 3. Special part. Multidisciplinary General Medical Practice / L.S. Babinets, P.A. Bezditko, S.A. Bondae et al.;
edited by
O.M. Hyrina, L.M. Pasiyeshvili, L.S. Babinets – Kyiv: AUS Medicine Publishing,
2020 – 616 pages


The textbook is committed to provide current information regarding family
physician practice, considering the multidisciplinary aspect of general medical
practice. The textbook contains practical recommendations for family physicians in
the management of patients with nosologies at the stage of primary medical care,
focuses on the clinical manifestations, diagnostic criteria, treatment and prevention
algorithms within the occupational competence framework of family physician, as
well as the guidelines for interaction with healthcare professionals who provide
specialized care.
The textbook corresponds to the curriculum on the speciality “General Practice/Family Medicine” and is intended for use by students of higher medical educational establishments, intership doctors, family physicians/GPs and pediatricians.


Травень (may) 2021:

“Education. Quality assurance”: научный журнал (№1 (22)/2021) – Независимое Агентство Аккредитации и Рейтинга: Нур-Султан, 2021

В этом номере журнала “Education. Quality assurance” вы узнаете о современных методах и подходах online обучения, способных повысить результативность образовательной деятельности, найдёте информацию об эффективных педагогических и методических решениях, которые помогут перейти к новой модели организации учебного процесса.