події Опитування викладачів та працівників

У межах проєкту програми Європейського Союзу Еразмус+ «Підтримка визнання кваліфікацій для українських університетів» (Qualifications recognition support for Ukrainian universities), що реалізується за напрямом «Розвиток потенціалу вищої освіти», проводиться опитування в закладах вищої освіти щодо потреб визнання кваліфікацій та результатів попереднього навчання.

Метою опитування є узагальнення потреб закладів вищої освіти України у методологічній підтримці процесів визнання та результатів навчання. Результати опитування будуть використані при розробленні методології визнання, яку за результатами проєкту планується поширити в закладах вищої освіти в якості рекомендацій.

Взяти участь в опитуванні