back

НОВИНИ


Завдяки плідній співпраці Харківського міжнародного медичного університету з Азербайджанським медичним університетом, 23 листопада 2021 відбулась відкрита лекція доцента кафедри патологічної фізіології АМУ Талишинскої Малахат Бахтіяр кизи за темою «Патофізіологія імунної системи». До лекції мали змогу долучилися як вітчизняні, так і іноземні здобувачів освіти ХММУ. Висловлюємо щиру вдячність пані Малахат та Азербайджанському медичному університету за чудову лекцію!


Сьогодні, 22 листопада 2021 року відбулося одразу дві лекції із запрошеними лекторами з Азербайджанського медичного університету. Лекцію з анатомії людини за темою «Розвиток м’язів, їх будова і класифікаця. М’язова сила. Допоміжні м’язові апарати. Морфофункціональні особливості, топографія та практичне значення м’язів голови, тулуба та кінцівок» для іноземних здобувачів освіти провів доцент кафедри анатомії людини та медичної термінології АМУ Абдуллаєв Анар Сардар огли. Лекцію з внутрішньої медицини за темою «Гломерулонефрити» для вітчизняних студентів прочитала доцент кафедри внутрішніх хвороб АМУ Алекбєрова Азада Камал кизи. Загалом більше 80 здобувачів освіти ПВНЗ «ХММУ» прослухали лекції запрошених лекторів. ПВНЗ «Харківський міжнародний медичний університет» висловлює свою повагу та щиру вдячність колегам з Азербайджанського медичного університету за плідну співпрацю!


У рамках розвитку партнерства між ПВНЗ «Харківський міжнародний медичний університет» та Азербайджанським медичним університетом, 15 листопада 2021 року відбулася лекція завідувача кафедри неврології Азербайджанського медичного університету, професора Мамедбейлі Айтен Камал кизи на тему «Спінальні м’язові атрофії». Лекцію прослухали понад 50 здобувачів освіти ПВНЗ «ХММУ». Тема викликала жваве обговорення серед студентів та викладачів. Висловлюємо щиру подяку пані Айтен і Азербайджанському медичному університету за співпрацю!

Шановні колеги! International Science Group та Вища Школа Менеджменту Інформаційних систем (ISMA) (Riga, Latvia) запрошує Вас прийняти участь в науко-педагогічному стажуванні «Теорія та практика науково-педагогічних підходів в освіті» з 01 листопада 2021р. до 30 листопада 2021р.

Усі учасники гарантовано отримають сертифікати про проходження науково-педагогічного стажування. Для проходження науково-педагогічного стажування бажаючі подають заявку на

internship@isg-konf.com

Більш детальну інформацію можна отримати за посиланням: https://isg-konf.com/uk/internship-ua/


Дистанційне стажування для викладачів медичних ЗВО з 4 жовтня до 29 жовтня на базі Медичного університету у м.Люблін.

Команда ELPD запрошує освітян вищих медичних навчальних закладів на міжнародне науково-педагогічне стажування для викладачів медичних навчальних закладів. Вузькопрофільне стажування надасть вам нові теоретичні та практичні знання, ви опануєте новітніми унікальними методиками, набудете досвіду викладацької діяльності, обміняєтеся корисною інформацією із зарубіжними колегами та отримаєте нові наукові зв’язки. Дистанційне стажування відбувається за допомогою платформи ZOOM. Детальна інформація за посиланнямШановні співробітники! До Вашої уваги

6-8 жовтня 2021 традиційно «наживо» в Києві в Міжнародному виставковому центрі відбудеться головна медична подія – 30-та Ювілейна Міжнародна медична виставка Public Health /Охорона здоров’я .

Цього року в сучасних павільйонах Міжнародного виставкового центру на площі 20 000 кв.м одночасно відбудуться професійні медичні події:

ü Public Health - 30-та Міжнародна медична виставка

Відвідувачів очікує сучасне діагностичне, профілактичне та лікувальне обладнання; обладнання для екстреної медицини; акушерства і гінекології; реабілітаційне, фізіотерапевтичне обладнання та прилади; новітні медичні технології та матеріали. Провідні українські та міжнародні виробники представлять новинки продукції, можливість тестування та порівняння пропозицій; доступні зустрічі з керівниками компаній та топ-менеджментом лікувальних закладів.

ü Public Health Congress & Events – Ділова програма виставки, яка включає науково-практичні та бізнес заходи з основних напрямків медицини

Програма готується в партнерстві з більш ніж 40 провідними медичними установами, серед яких Міністерство охорони здоров’я України, Національна служба здоров’я України, Національна академія медичних наук України: НАМН України, Українська військово-медична академія, НМУ імені О.О. Богомольця, Світовий Банк, Європейська Бізнес Асоціація та інші. Семінари, тренінги, майстер-класи, спеціалізовані фахові школи будуть проведені для управлінців медицини, спеціалістів та молодшого медичного персоналу з актуальних питань охорони здоров’я.

ü LabExpo – 2-га Міжнародна виставка лабораторного, аналітичного обладнання та технологій. Сучасний формат спеціалізованої виставки, що охоплює весь спектр обладнання, приладів та реактивів від провідних виробників. Навчальні та тренінгові заходи дозволять освоїти нові технології, здійснити вибір на користь ефективності та інновацій.

ü International Dental Forum- 8-ма Міжнародна виставка стоматологічного обладнання та матеріалів. Приймають участь ключові постачальники та виробники стоматологічного обладнання та інструментів. Презентації, тестування, унікальні майстер-класи – все це очікує практикуючих лікарів та власників стоматологічних клінік в продовж виставки.

ü MTEC Kyiv - 9-ма Міжнародна виставка та конференція медичного туризму.

Унікальна платформа для встановлення ділових контактів у сфері медичного та оздоровчого туризму між постачальниками послуг та баєрами. На виставці представлені клініки та оздоровчі заклади з прогресивними методами лікування за кордоном і в Україні. Розглянуться питання акредитації медичних закладів, страхування та маркетингу.

Місце проведення:

м. Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський пр-т, 15, м. Лівобережна

Контакти Організатора: ДП «Прем'єр Експо» +38 044 496 86 45
www.publichealth.com.ua


Незалежна агенція акредитації та рейтингу (IAAR) запрошує прийняти участь у
міжнародному форумі «Забезпечення якості вищої освіти: світові тенденції та
регіональні аспекти».
Форум пройде у змішаному форматі (on-line та off-line) 1-2 жовтня 2021 року!
Участь у форумі-безкоштовна! Всі учасники отримають електронні сертифікати.
Реєстрація на сайті www.iaar.agency у розділі «події».Шановні студенти, наукові та науково-педагогічні працівники!

Є чудова нагода залучитись до участі у вебінарі «eduGAIN – ваш ключ до міжнародних науково-освітніх онлайн-сервісів»

КОЛИ: 26травня 2021 року о 14:00 (ОНЛАЙН)

Для реєстрації треба заповнити гугл-форму за посиланням: t.ly/Sty8. (включно до 24.05.2021р.)

Більш детально про eduGAIN - https://edugain.orgДо уваги науково-педагогічних співробітників та студентів!

Є можливість прийняти участь у науково-педагогічному стажуванні на тему «Поліпшення якості медичної освіти в Україні та ЄС».

Кожен учасник отримує сертифікат (двома мовами) та збірник тез науково-методичних доповідей.

Увага! реєстрація до 18 червня 2021 р. (включно)

За більш детальною інформацією переходь за посиланням https://cuesc.org.ua/anonsi/stazhuvannya-z-medichnih-nauk/


У 2021 році ПВНЗ «ХММУ» приймає участь у Міжнародному рейтингу «IAAR Eurasian University Ranking» (IAAR EUR).

Міжнародний рейтинг спрямований на всебічну оцінку якості діяльності вищих навчальних закладів й враховує міжнародні методологічні стандарти побудови ранжування IREG (Observatory on Academic Ranking and Excellence та стандарти проведення емпіричних досліджень.

Більш детальна інформації щодо діяльності рейтингового агентства за посиланням на офіційний сайт https://iaar.agency/rating


Наймасштабніша медична виставка в Україні, а також Міжнародний медичний конгрес та Міжнародний конгрес з лабораторної медицини запрошує медичних фахівців до участі!
Дата: 25-27 травня 2021року.
За більш детальною інформацію переходь за посиланням http://medforum.in.ua/
Шановні студенти!


В TUMS-KhNMU Международный USERN Весна Электронный курс Є чудова нагода прийняти участь у безкоштовному весняному онлайн марафоні-інтенсиві від Міжнародної науково-освітньої дослідницької мережі USERN спільно з Тегеранським університетом медичних наук та Харківським національним медичним університетом!

Ви маєте можливість прослухати лекції від всесвітньо відомих лекторів провідних університетів світу: України, Ірану, Великобританії, США, Німеччини, Польщі, Болгарії та ін. А ще Ви маєте можливість подати тези доповідей та презентувати свої роботи!

Усі учасники отримують відповідний сертифікат учасника міжнародного зразка!
Інтенсив буде проходити з 12.04.2021 по 12.05.2021 за такими напрямами:

 • Медицина (12-14 квітня)
 • День історії медицини (15 квітня)
 • Фізична реабілітація (19-20 квітня)
 • Медсестринство (21-22 квітня)
 • Первинні імунодефіцитні захворювання (26-29 квітня)
 • Громадське здоров’я (5-6- травня)
 • Стоматологія (11-12 травня)


 • Лекції будуть проходити з 12:00 до 14:00 на платформі ZOOM.

  ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Дедлайн реєстрації 15 березня 2021 року! Не зволікайте!

  Переходьте за посиланням для реєстрації

  Шановні студенти та PhD!


  Welcome to
World Mitochondria Society
Congress & Workshop 2021 KhIMU

  Відкрита реєстрація на 12-й Конгрес з орієнтування по мітохондріям!
  Конгрес відбудеться 27-29 жовтня 2021 року.

  Протягом трьох днів буде представлено багато усних та плакатних повідомлень, які охоплюватимуть:

 • Недавні досягнення мітохондріальних дисфункцій та динаміки при хронічних захворюваннях
 • Дисфункція мітохондрій у патогенезі COVID-19
 • Мітохондрії та стратегічна роль у внутрішньоклітинному спілкуванні: націлювання на мтДНК – містять екзосоми
 • Виклик якісної та кількісної оцінки мітохондріальної функції in vitro та in vivo
 • Стратегії до цільових мітохондрій: клінічні випробування та потенційні терапії на основі мітохондрій

  За більш детальною інформацією про захід а також реєстрацію переходьте за посиланням на офіційний сайт Всесвітнього товариства мітохондрій

  www.targeting-mitochondria.com • Шановні студенти, зверніть увагу на можливості, які ESN відкриває для Вас!


  ESN_kyiv_log
  ESN Kyiv - це неприбуткова громадська організація, яка є частиною міжнародної організації Erasmus Student Network. Наша основна ціль - це представляти студентів по обміну та популяризувати програму Еразмус+ в Україні.

  Ми працюємо на волонтерських засадах по принципу “Студенти допомагають студентам”.
  Наразі організацію розвивають більше 40 відданих волонтерів.


  ESN Kyiv має три основні напрямки роботи:

 • репрезентація іноземних студентів
 • Ми представляємо інтереси студентів по обміну на всіх рівнях, допомагаємо адаптуватися до життя в Україні, а також влаштовуємо їх дозвілля згідно з такими напрямками:
     культура
     екологія
     спорт
     соціальна інклюзія
     працевлаштування
     освіта та молодь

 • популяризація програми Еразмус+ в Україні
 • Щосеместру ми організовуємо Еразмус дні у ключових університетах Києва: КНУ ім. Тараса Шевченка, КПІ ім. Ігоря Сікорського, КНЛУ, НПУ ім. М.П. Драгоманова та НУБіП.
  Разом з Відділами мобільності та Національним офісом Еразмус+ в Україні ми розповідаємо про усі можливості програми, надаємо поради про подачу документів та ділимося досвідом студентів, які уже брали участь у Програмі.

 • підтримка Еразмус алумні
 • Ми створюємо спільноту Еразмус алумні, щоб розвивати Erasmus generation в Україні, підтримувати зв’язки між учасниками Програми та сприяти їх реінтеграції у суспільство.
  За два роки існування організації ми провели більше 50 локальних та 5 міжнародних заходів, побудували тісні стосунки з Міністерством освіти і науки та Національним Еразмус+ офісом, допомогли більш як 100 іноземним студентам та залучили до нашої діяльності близько 80 волонтерів.
  Наразі ESN Kyiv є ключовою організацією в Україні, яка працює у вузькому напрямку Еразмус+.

  Facebook
  Instagram
  Telegram
  Шановні колеги, викладачі, студенти!


  Fulbright_UA
  Програма академічних обмінів імені Фулбрайта розпочинає прийняття заявок для участі у чергових конкурсах на здобуття стипендії імені Фулбрайта для навчання, стажування та проведення досліджень на 2022-2023 академічний рік!

  Програма спонсорована урядом США та адміністрована Інститутом Міжнародної Освіти (IIE), посідає чільне місце у системі міжнародної освіти. Узасаднена ідеєю взаємодії та взаєморозуміння й уґрунтована на пізнанні та повазі до розмаїтого світу, вона успішно діє з 1946 року, нині – більш аніж у 160 країнах світу. За час існування Програми в Україні – з 1992 року – понад 1100 українців навчалися, стажувалися, проводили дослідження у США; більше ніж 750 американців викладали в українських вищих навчальних закладах і займались науковою працею.

  Інформація про щорічні конкурси за посиланням
  До уваги співробітників та здобувачів освіти!


  Erazmus_traning

  Команда Erasmus Student Network Kyiv (ESN Kyiv) запрошує взяти участь в он-лайн тренінгу, що пройде 19 лютого 2021р.
  Мета трейнінгу- створення спільноти в університеті, подібної до ESN спільноти!

  Звертаємо увагу, що реєстрація обов’язкова!

  Форми за посиланням
  Реєстрація відкрита до 19.02 (12:00)
  Підтвердження щодо участі будуть надіслані учасникам на вказані е-пошти.
  Азербайджанським медичним університет

  ПВНЗ «ХММУ» підписав Меморандум про взаєморозуміння з Азербайджанським медичним університетом, який є найбільшим науковим та медичним центром в Азербайджані.

  Підписання Меморандуму відкриває наукові, академічні та педагогічні перспективи. Ми впевнені у плідній співпраці та розвитку спільних міжнародних проектів!
  Universal Scientific Education and Research Network (USERN)


  USERN_logo

  Підписано Меморандум про порозуміння між ПВНЗ «ХММУ» та Міжнародною науковою мережею освіти та досліджень (USERN), яка була створена у 2015 році з метою розвитку освіти і наукових досліджень у всьому світі.

  Щорічно Міжнародна науково-освітня дослідницька мережа (USERN) проводить міжнародний конгрес та фестиваль, присвячений Всесвітньому дню науки, тож приєднаємось і ми!
  06.01.2021 року ПВНЗ "ХММУ" підписав угоду про співробітництво з Вищою школою економіки, менеджменту та державного управління в Братиславі (Словаччина).
  Вебінар "Результати рейтингу кращих університетів країн Європи та Середньої Азії, що розвиваються, на 2021 рік"


  Запрошуємо фахівців, які займаютьсмя питаннями міжнародного співробітництва, взяти участь у вебінарі "Результати рейтингу кращих університетів країн Європи та Середньої Азії, що розвиваються, на 2021 рік".


  Вебінар проводитиметься на платформі Microsoft Teams 18 грудня 2020 року об 11.00

  Ректором ПВНЗ «Харківський міжнародний медичний університет» та Президентом «Міжнародної мережі якості освіти Євразійського регіону» підписано угоду про співробітництво. Головною метою угоди є співробітництво в галузі забезпечення якості освіти, реалізація спільних освітніх проєктів та входження у міжнародну мережу якості освіти Євразійського регіону.  Відбулася зустріч в.о.проректора ПВНЗ «ХММУ» Давидової Ж.В. з головою і засновником Cormack Consultancy Group (CCG) Чарльзом Кормаком в ході якої було обговорено перспективні напрямки, для подальшого ефективного взаємовигідного партнерства з університетами США і Великобританії.


  Багатостороннє міжнародне співробітництво є одним із найважливіших стратегічних напрямів розвитку ХММУ. Основою для реалізації цілей міжнародної діяльності є «Стратегія інтернаціоналізації ПВНЗ «Харківський міжнародний медичний університет» на 2020-2025 роки», яку розроблено з метою сталого поліпшення якості освіти, закріплення академічної позиції Університету на міжнародному рівні.